Strona 1 z 2

Mistrzowie fotografii

PostNapisane: poniedziałek, 17 wrz 2007, 16:42
przez Bruno
A tu zamieszczamy zdjecia wyjatkowej urody napotkane gdzies w sieci ;)

S. Salgado

Obrazek

PostNapisane: poniedziałek, 17 wrz 2007, 16:56
przez FiDo
Helmut Newton

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: poniedziałek, 17 wrz 2007, 16:57
przez FiDo
Obrazek

PostNapisane: poniedziałek, 17 wrz 2007, 19:31
przez FiDo
Henri Cartier-Bresson i jego 'decydujace momenty'

Obrazek

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: piątek, 21 wrz 2007, 18:00
przez FiDo
teraz moj idol, James Natchwey

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: piątek, 21 wrz 2007, 18:16
przez FiDo
to zdjecie juz daleko odbiega od sztuki, ktora lubie. akceptuje, ale nie nazwalbym takiego artysty mistrzem

PostNapisane: piątek, 21 wrz 2007, 18:52
przez barmaid
FiDo napisał(a):teraz moj idol, James Natchwey




To co w zdjęciach podoba mi się najbardziej : zwykłe życie, bardzo trudne do przejścia, nie ubarwione na siłę, nie poprawione ...

A mi się podoba twórczość pana, który sie nazywa Allan I. Teger. Może monotematyczna, ale pomysłowa i ... sami oceńcie.
http://www.bodyscapes.com/galleries.htm

PostNapisane: piątek, 21 wrz 2007, 19:06
przez FiDo
jesli o zabawy z forma cielesna chodzi to jednak wole mniej i bardziej owocowe akty Wacława Wantucha. ten przynajmniej wie dokladnie jak zdjecie bedzie wygladalo i osiaga to jedynie ksztaltem i swiatlem. zadnych pozniejszych wklejanek ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a wracajac do Natchwey`a, polecam goraco film dokumentalny 'War Photographer', gdzie kamera mu towarzyszyla w roznych zdjeciowych wyprawach. bardzo inspirujacy.

PostNapisane: piątek, 21 wrz 2007, 19:09
przez barmaid
jaka cudna ciąża :roll: Ciężarówka :)

PostNapisane: piątek, 21 wrz 2007, 19:11
przez FiDo
to nie ciezarowka, to mis uszatek :lol:

PostNapisane: piątek, 21 wrz 2007, 19:13
przez barmaid
Ciężarówka ;p Tak na mnie wołano kiedy miałam 20 kg więcej, i pewnie właśnie tak wyglądałam, że też nikt nie chciał wykorzystać do aktów :lol:

PostNapisane: poniedziałek, 24 wrz 2007, 20:07
przez HorHe
FiDo napisał(a):to nie ciezarowka, to mis uszatek :lol:


No cooś Ty. Miś uszatek miał klapniete uszko. A tu oba są "nie klapnięte" :lol:

PostNapisane: poniedziałek, 24 wrz 2007, 20:27
przez FiDo
bo to jest mis uszatek po operacji stawiania ucha :)

PostNapisane: sobota, 16 lut 2008, 23:59
przez FiDo
to zdjecie na mnie dzisiaj niesamowicie podzialalo. oczywiscie Nachtwey

Obrazek