TSA
Lipali
Pogodno
i jak dla mnie, najlepsze- szatańskie gwiazdy, czyli Mech


Najbardziej pragnął bym go fotografowała, mówił mi "złociutka, chodź tu, mnie mnie tym aparatem smyrnij". Jak to się mówi.. reszta jest nie ważnabarmaid napisał(a):Takie mam pytanie maleńkie... dlaczego na zdjęciach Lipali widnieje tylko pan w kapelusiku z lumpeksu?? A gdzie Lipa??![]()

Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości