Strona 1 z 2

rymek - galeria zdjęć

PostNapisane: środa, 15 sie 2007, 23:15
przez rymek
No to jedziemy z koxem (=

Prosze o negatywne i pozytywne opinie :roll:

1. Łajba B/W

Obrazek

2. James Cook

Obrazek

3. Łajba

Obrazek

4. Żaglówka

Obrazek

5. Pirat

Obrazek

6. Latarnia

Obrazek

7. Wielka Brytania

Obrazek

8. Daleko ten ląd ...

Obrazek

PS. Dzieki Bruno za karte :)

PostNapisane: czwartek, 16 sie 2007, 06:36
przez HorHe
EEEj no. Nie liczy sie ! Pobite gary ! Amator miał byc :P

Super fotki. Jedynka - ahh :)

Niech juz dojdzie ta karta. Bedzie zdrowa konkurencja :)

PostNapisane: czwartek, 16 sie 2007, 08:56
przez rymek
HorHe napisał(a):Amator miał byc :P

No i jest (=

PostNapisane: czwartek, 16 sie 2007, 12:12
przez j0shu4
wyrzuc te koszmarne ramki :twisted:

PostNapisane: czwartek, 16 sie 2007, 18:48
przez rymek
j0shu4 napisał(a):wyrzuc te koszmarne ramki :twisted:


A co za grube mowisz ? :)

PostNapisane: czwartek, 16 sie 2007, 18:50
przez j0shu4
troche przytlaczajace , bardziej skupiaja uwage ramki niz zdjecia tak sadze

PostNapisane: czwartek, 16 sie 2007, 20:17
przez rymek
WZT napisał(a):najbardziej mi sie podoba lajba z tej serii bw oraz zdjecie tej kobitki :D


To to tez pewnie Ci sie spodoba (=

9. Piękność :)

Obrazek

PostNapisane: piątek, 17 sie 2007, 06:15
przez rymek
slonkokg napisał(a):Rymcio, 1 i 9 mi się widzą :) Ale Joshua ma rację, nie rób ramek, bo psują cały efekt ;)

Ok ok juz takich grubych nie bede robil :P

PostNapisane: piątek, 17 sie 2007, 08:23
przez rymek
slonkokg napisał(a):Najlepiej wcale nie rób ramek :D :P :mg:

To moze od razu najlepiej nie rob zdjec :lol:

PostNapisane: piątek, 17 sie 2007, 20:10
przez rymek
Spoko, spoko to dopiero pierwszy plener (=

Co ja sie mam z tym allegrowiczem, potrafi nie odpowiadac nawet tydzien czasu ;/ W poniedzialek minie 3 tydzien ... No nic albo Bruno pozwoli mi pofocic na jego karcie albo poczekam jesczcze troche :x