Strona 1 z 1

HORHE galeria

PostNapisane: niedziela, 12 sie 2007, 17:37
przez HorHe
Powracam po kolejnej nieobecności. Już nie jako Biały - czas było uaktualnić "ksywe".
Jako że więcej ostatnio czytam i poznaję aparat niż pstrykam, na docelowe prace jeszcze poczekamy :P

Przypominając się z dawnego tematu :
" Fotografuje od niedawna..
Od grudnia mam canona 400d, ale tuż po zakupie przyszło mi wiele obowiązków i jeszcze sie nie "pobawiłem". czekam na lato.
Czyli prawdziwy amator, ale chęci są :) "

Chwilowo wrzucam co mam. Pozdrawiam. Amator

7.
z pozdrowieniami dla modela :P

Obrazek

8.

Obrazek

9.

Obrazek

PostNapisane: niedziela, 12 sie 2007, 17:39
przez HorHe
ps. podziękowania dla FIDA za polecenie materiałów do poczytania :prosze:

PostNapisane: niedziela, 12 sie 2007, 17:56
przez FiDo
ostatnie zdjecie wymiata. bardzo mi sie podoba (ucialbym jednak kawalek z prawej strony). pierwsze to towarzyskie, bardziej do albumu :) drugie jest spoko, ale trzecie dbest ;) pozdro

ps. dlaczego zaczales od 7?

PostNapisane: niedziela, 12 sie 2007, 18:17
przez HorHe
Numeracja tak jak na kompie. jestem baaardzo samokrytyczny i prawie wszystko wywalam jak juz zauważe że cos mi nie gra. Także mam na kompie obecnie 9 zdjęć :P

Ale za to w głowie coraz wiecej, już mi się wszystko zaczyna układać w całość.
I tu sie ciesze :)

Postaram sie przerzucić nową wiedze na matryce w najbliższym czasie.

PostNapisane: niedziela, 12 sie 2007, 18:19
przez barmaid
Mnie też się 9 bardzo podoba. I rozumiem Twoją samokrytykę, sama mam jej aż nadmiar ;) Dlatego nie pokazuje swoich "prac" ;) Brawo za odwagę.

PostNapisane: niedziela, 12 sie 2007, 18:27
przez HorHe
barmaid napisał(a):Mnie też się 9 bardzo podoba. I rozumiem Twoją samokrytykę, sama mam jej aż nadmiar ;) Dlatego nie pokazuje swoich "prac" ;) Brawo za odwagę.


No to będę Cie namawiał, żebyś jednak pokazywała swoje prace. Ja mało wrzucam bo mało pstrykam. Wciąż brak czasu.. Wszystkie imprezy letnie przegapiłem i mam doła :P

ALE ! co do mnie dotarło :
Spójrz na prace Kaucza ( pozdrowienia :) ). Zerknąłem ostatnio na pierwszą stronę jego galerii, gdzie umieścił fotografie kapsli i puszek :P
A teraz? jego zdjęcie tej słynnej łódki mnie powaliło.

Naprawde fajnie jest powracać do starych zdjęć i wraz z kolejnymi być coraz lepszym.
Także nieważne jakie zdjęcia robimy teraz. Jeżeli w przyszłości mamy robić takie zdjęcia jak łódź kaucza, to moge i kapsle fotografować :D

także śmiało. Niech inni mówią nam co powinno być inaczej. A kiedys wrócimy na nasze pierwsze strony :)

Czekam na wiecej twoich prac.

pozdrawiam :)

Re: HORHE galeria

PostNapisane: wtorek, 14 sie 2007, 09:40
przez rymek
HorHe napisał(a):Od grudnia mam canona 400d

Witam w klubie (=

Ja od 1 sieprnia, ale caly czas czekam na karte pamieci zamowiona z allegro ;/

Re: HORHE galeria

PostNapisane: wtorek, 14 sie 2007, 15:37
przez HorHe
rymek napisał(a):
HorHe napisał(a):Od grudnia mam canona 400d

Witam w klubie (=

Ja od 1 sieprnia, ale caly czas czekam na karte pamieci zamowiona z allegro ;/


no to domyslam sie jak codziennie wyczekujesz listonosza :) Miec Canonka i nie mieć możliwości pobawienia sie.. Tragedia .

Co do karty to sam zamawiałem szukając przez SKAPIEC.PL
Wyszło taniej niż na allegro

pozdrawiam i czekam na GALERIE RYMKA :)

PostNapisane: wtorek, 14 sie 2007, 16:14
przez Bruno
wpadnij rymek, pozycze ci 512 na dzien, dwa...

PostNapisane: wtorek, 14 sie 2007, 19:35
przez rymek
Bruno napisał(a):wpadnij rymek, pozycze ci 512 na dzien, dwa...

dzieki Bruno ale dam rade, niby wczoraj wyslali, takze te 2 dni juz mnie nie zbawia :) pozatym podlaczylem canona do kompa i od razu moglem zrzucic na niego foty, tylko bylo male ograniczenie 1m kabel :lol:

Horhe spoko jak tylko sie oswoje to napewno bede wrzucal (=

A co do fot to eleganckie, szczegolnie ostatnie, chociaz te 2 tez niczego sobie. No nic 3ba bedzie wycisnac ostatnie soki z 400d zeby dorownac tutejszym fotomaniakom :)

pozdro

PostNapisane: środa, 15 sie 2007, 19:34
przez HorHe
Przybyłem, zobaczyłem, nafociłem


10.
Obrazek

11.
Obrazek

12.
Obrazek

13.
Obrazek

14.
Obrazek

15.
Obrazek

16.
Obrazek

17.
Obrazek

PostNapisane: czwartek, 16 sie 2007, 16:07
przez Budyn
ale brzydkie :P

PostNapisane: czwartek, 16 sie 2007, 16:25
przez HorHe
Budyn napisał(a):ale brzydkie :P


Bede wiecej ćwiczył to moze kiedys Ci dorównam :P :lol:

PostNapisane: czwartek, 16 sie 2007, 18:38
przez rymek
14 najlepsza (=