Strona 1 z 5

PostNapisane: piątek, 4 maja 2007, 13:15
przez Vin
co ja tu bede pisac
obgryzlam juz wszystkie paznokcie
jeszcze bardziej nie lubie tej rudej maupy

:twisted:

pięęęęęęękne, szkooooooooda ze facetem nie jestem :roll: :twisted:

PostNapisane: piątek, 4 maja 2007, 13:20
przez Vin
prosze
i odczep sie
juz cie nie lubie

:lol: :twisted:

PostNapisane: piątek, 4 maja 2007, 13:23
przez Vin
Achaja napisał(a):
Vin napisał(a):prosze
i odczep sie
juz cie nie lubie

:lol: :twisted:


przecież Ty nigdy mnie nie lubiłaś

:lol: :lol: :lol:


ale teraz jak sie tak napatrzylam to jeszcze baaaaaardziej cie nie lubie
nie gadam z toba maupo

:lol: :twisted:

i chcialam jeszcze dodac, ze w przedbiegach slodkie niunie zostawilas :)

PostNapisane: piątek, 4 maja 2007, 13:27
przez Vin
taaaaaa
ja tez sie za wklejanie wzielam
i tak mi szlo dobrze ze wkleilam je wielkosci znaczka pocztowego

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PostNapisane: piątek, 4 maja 2007, 15:36
przez Bruno
A teraz dwie lyzeczek dziegciu w tej beczulce miodu.
- blurowanie (wygladzanie) skory jest zrobione niechlujnie - po porstu wygladzono caly obrazek i uciekaja istotne szczegoly takie jak: oczy, usta, wlosy czy bizuteria,
- Kolory sa bardzo przesadzone (za duza saturacja).
Poza tym Achaja jak zwykle sliczna. Autorowi zdjec klania sie szkolenie z postprocessingu...
A teraz mnie bijcie :twisted:

PostNapisane: piątek, 4 maja 2007, 15:43
przez Bruno
Ty jak zawsze sliczna...
Ale skoro zajmuje sie tym zawodowo 25 lat, to pewnie naprawde niedawno wzial sie za fotografie cyfrowa... A to zupelnie inna para kaloszy.

PostNapisane: piątek, 4 maja 2007, 15:46
przez Bruno
Myle sie w tym, ze jestes sliczna, czy w tym, ze niedawno wzial sie za fotografie cyfrowa ??
Laikiem nie jestem, guru tez nie, ale widac wyraznie braki "warsztatowe" w postobrobce.
Przepraszam, ze nie jestem slodko-pierdzacy, tylko wyrazam swoja opinie.