Biały - galeria

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Biały - galeria

Postprzez Biały » wtorek, 17 kwi 2007, 19:13

No to czas na mnie. W prawdzie sam czuje, że nie mam sie jeszcze czym pochwalić, jednak mam nadzieje, że założenie tematu i podpowiedzi innych użytkowników zmotywują mnie do działania :wink:

1.
Obrazek


2.
Obrazek


3.
Obrazek


4.
Obrazek


5.
Obrazek


6.
Obrazek


7.
Obrazek


8.
Obrazek


9.
Obrazek


10.
Obrazek


11.
Obrazek


12.
Obrazek


13.
Obrazek


i jedno gratis :)
Obrazek


czekam na nauki :D
Biały
Dyskutant
 
Posty: 156
Dołączył(a): środa, 23 cze 2004, 15:59

Postprzez Biały » wtorek, 17 kwi 2007, 19:46

Biały
Dyskutant
 
Posty: 156
Dołączył(a): środa, 23 cze 2004, 15:59

Postprzez FiDo » wtorek, 17 kwi 2007, 21:12

jesli w grudniu dopiero zaczales robic foty i focisz malo to musze Cie pochwalic. fota nr 3 mi sie bardzo podoba. ladna kompozycja, nie wyglada w ogole na pozowane i ciekawa forma. milicja raczej kiepsko. fota ciekawa o tyle o ile milicja jest ciekawa w tych czasach. uciety zderzak powoduje jakis niedosyt w moim mozgu, chcialoby sie zobaczyc co jest dalej - kompozycja lezy. 13tka mi sie podoba, chociaz moglbys ja naprosowac. sano - zakaz handlu. no temat ciekawy, ale ta tablica jakos zanika. nie wiem na przyklad po co wkleiles zdjecie 2gie skoro 3 jest podobne, a ewidentnie lepsze. podobna sytuacja z milicja. jesli tak robisz, znaczy, ze masz problemy z podejmowaniem decyzji, a to tez jest wazne :) generalnie dobrze Ci idzie.
pochwalam i czekam na dalsze efekty.
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu


Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron