Video Galeria

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Video Galeria

Postprzez cushu » środa, 31 sty 2007, 14:58

Wszyscy mają galerie, mam i ja :lol:

To w sumie może zaczniemy od siakiegoś video remixu..
Tylko nie pytajcie dlaczego slucham madonny podczas ogladania starych chinskich filmow karate.. zwiekszyli mi dawki w osrodku :lol:


[URL=http://www.tkk.pl/~cushu/madonnavsshaolin.wmv]Madonna vs Shaolin Intruders
[/URL]
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez FiDo » środa, 31 sty 2007, 17:54

ciekawe zestawienie obu frontow, ktore moim zdaniem do siebie nie teges, ale ewidentnie o to Ci chodzilo. nowych form poszukujesz? :) od razu mi sie nasunal teledysk Chemical Brothers - Get You High. fajne, szczegolnie 50-54 sekunda filmu mnie rozlozyly. ujecie z belkami :lol:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez cushu » środa, 31 sty 2007, 19:02

Dzieki ;)
Chemiczni bracia troche wiecej sie napracowali, nie dosc ze zmusili bohaterow do spiewania, to jeszcze dorzucili im magnetofony na szyje itp... :lol:
Teraz mysle nad Faithless vs Casablanca.. ale nie wiem.. zalezy od tego jaki material wpadnie mi w rece :)
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez cichy » środa, 31 sty 2007, 20:56

Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez FiDo » środa, 31 sty 2007, 22:54

Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez rysio » czwartek, 1 lut 2007, 00:57

-zdesynchronizowalo? - pan chyba tego nie doczytał do końca, przed wciśniecięm "wyślij"...
:D
-ty, rzeczywiscie , że nie halo jakby teges...
-no ale dobra -odpuszczamy facetowi - każdemu się mogło pomylić.
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez rysio » czwartek, 1 lut 2007, 01:04

widzieliscie tych starszych mnichow - nauczycieli? maja fryzury jakby afro i jakby wąsik mieli trochę co nie?
a widzieliście ten króciutki fragment, gdzie jedan rozeźlony mnich ma doklejone wielkie krzaczaste brwi?
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez FiDo » czwartek, 1 lut 2007, 01:09

komus sie nie podoba moje wesole slowotworstwo? niech milczy na wieki :) co jest kuzwa, sprawdzian ortografii? jestem na forum nie w szkole. pouczac to sobie truchtaj nastolatkow :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez cushu » czwartek, 1 lut 2007, 01:23

Re Invention Tour z 2004.

:lol: nie znacie sie.
A tak serio, to jednym sie podoba, a drugim nie, taki lajf...
Chemiczni bracia juz zrobili teledysk, zmuszajacy chinska kulture do tanca pod ich bit, zreszta a wiele piekniej zrobilo to Faithless.. wiec gdybym chcial zeby najliczniejszy naród podrygiwal w rytm madonny, to nie zrobil bym niczego odkrywczego. Wrecz przeciwnie, mogłbym sie narazic na represje rzadu chinskiego ;)

Ten twór wpisuje się w kulture wideo remiksow, ktorej niestety nie mozna ogladac w polskiej telewizji, a dokladniej tej, ktora laczy ze soba dwa teledyski z pozoru nie pasujacych do siebie wykonawcow. Tutaj mamy polaczenie dwoch popkultur.. bo nie zapominajmy, ze wszystkie parodie kina walki, czerpia z tego wlasnie zrodla i nie mowiac juz ze Tarantino walkowal je tysiacami. Jaka Madonna odegrala role dla popkultury nie bede wspominal.

Nie jestem DJ'em dlatego nie miksuje dziwieku, a łacze kulture filmowa i muzyczna.. zreszta wstawki dialogow nic tutaj by nie daly. Film jest po chinsku i nikt by nie zrozumial jak sie dialogi maja do tekstu piosenki.
W porownaniu z orginalem montaz jest delikatnie przyspieszony i oglada sie to lepiej. Ale to juz moje subiektywne zdanie ;)
Jak chcecie to moge napisac wam analize i interpretacje, ale nie dokonca mi sie chce. Wole sluchac dobrego kawalka i ogladac najbardziej bezelowate kino swiata ;) Zwlaszacza, ze robiac cos o kulturze popularnej bezsensem jest narzucanie jej miana wysokiej.
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez FiDo » czwartek, 1 lut 2007, 04:09

'sprawdzian ortografii' - to teraz zem dorypal :)))
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez barmaid » czwartek, 1 lut 2007, 10:31

Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez rysio » czwartek, 1 lut 2007, 13:12

rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez FiDo » czwartek, 1 lut 2007, 19:01

Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Następna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron