Strona 1 z 3

barmaid - koncertowo ;)

PostNapisane: wtorek, 30 sty 2007, 08:52
przez barmaid
Pomyślałam sobie, że będę Wam tu pokazywac zdjęcia z koncertów w latarni...a co! :D

K2 na początek...
1.
Obrazek

2.
Obrazek

3.
Obrazek

4.
Obrazek

5.
Obrazek

PostNapisane: czwartek, 19 lip 2007, 20:49
przez kamila
wrzuć foty z koncertu, proszę :roll:

PostNapisane: wtorek, 31 lip 2007, 13:54
przez barmaid
Obiecane... z koncertu Sinead O'Connor :

Wczuta kamila ;p
Obrazek

W zasadzie nie było się w co wczuwać ;) ale popatrzeć można...

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek





Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

I nie jedźcie po mnie panowie i panie, to nie zdjęcia po to by je oceniać ;) :)

PostNapisane: wtorek, 31 lip 2007, 14:05
przez FiDo
ale ludzie nie wygladaja na takich co by sie dobrze bawili :)

PostNapisane: wtorek, 31 lip 2007, 14:08
przez barmaid
Bo szału nie było. Z całym szacunkiem dla Sinead...dla mnie poprostu odcina kupony i gwiazda raczej jest przybladłą. Ale byłam, co chciałam usłyszałam, jest git ;)

PostNapisane: wtorek, 31 lip 2007, 15:53
przez kamila
barmaid ja cię kiedyś za te zdjęcia beeeep, masz kare, nie będę cię smyrać, a ciekawe dlaczego Marty nie pokazałaś :> , tak istny orgazm jak to WZT napisał, tragedia, zmęczenie po podróży i takie tam inne :P . Foty ładne..

PostNapisane: piątek, 17 sie 2007, 13:35
przez barmaid
Nie koncertowo ale sobie wkleję ;p

Obrazek

PostNapisane: piątek, 17 sie 2007, 13:53
przez barmaid
Interfolkowo jeszcze :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: piątek, 17 sie 2007, 20:55
przez HorHe
No i nareszcie sie rozkręciłaś :) wrzucaj wrzucaj ! :)
Tym razem dla Ciebie brawa za odwage :wink:

Co jak co ale ORGAZM NA STOJĄCO rządzi :lol:

PostNapisane: sobota, 18 sie 2007, 14:02
przez kamila
HorHe napisał(a):Co jak co ale ORGAZM NA STOJĄCO rządzi :lol:
coś się nie podoba? :| :lol:

PostNapisane: niedziela, 19 sie 2007, 09:56
przez HorHe
kamila napisał(a):coś się nie podoba? :| :lol:


Wręcz przeciwnie Kamilko :) Super fotka :D