Strona 1 z 2

sanddra - też galeria (nareszcie :D )

PostNapisane: sobota, 27 sty 2007, 21:27
przez Agunia__
W końcu dała się przekonać żeby ujawnić swoją twórczość, która moim zdaniem jest godna uwagi :D

Przyznam się że często się wściekam i zazdroszczę jej zdjęć... ale zdrowa konkurencja jest dobra :D

PostNapisane: sobota, 27 sty 2007, 21:53
przez sanddra
Oto pierwsze zdjęcia:

1.
Obrazek

2. Zakopane
Obrazek

3. Sztorm
Obrazek

PostNapisane: sobota, 27 sty 2007, 21:56
przez sanddra
4. Chorwacja - plan filmowy
Obrazek

5. K-g - sztorm
Obrazek

6. K-g - zima 2005
Obrazek

PostNapisane: sobota, 27 sty 2007, 22:47
przez FiDo
no w koncu cos Twojego zobaczylem :) foty sa fajne, ramki juz nie. moj faworyt to chorwacja :) wyglada jakby ta kamera miala dokonac na nim egzekucji

PostNapisane: niedziela, 28 sty 2007, 12:50
przez rysio
Czy na zdjęciu "Zakopane" jest widok z Gubałówki na śpiącego potwora?

PostNapisane: poniedziałek, 29 sty 2007, 15:52
przez kamila
chorwacja i sztorm w K-g, piękne zdjęcia :spoko:

PostNapisane: wtorek, 30 sty 2007, 12:22
przez loisslane
Wow. Zdecydowanie fot. 1. Zywiol tez niczego sobie :)

:spoko:

PostNapisane: wtorek, 30 sty 2007, 17:58
przez sanddra
Dziękuję za bardzo miłe komentarze.

Jestem taki pstykacz amator, co to lubi zatrzymać coś na pamiątkę.
Oddałam kompa Aguni i kurcze narozrabiała od razu ;)

FIDO:
Co do ramek masz 150% racji.

Aktor nie aktor powtornie sympatyczny i kontaktowy człowiek, miał szczęście być podobnym do Marco Polo i tym sposobem ukaże się pod koniec tego roku na małym ekranie. Chorwaci twierdzą, że Marco Polo urodził się na Korculi i ja się z nimi kłócić nie będę.
Kauczu:
Motyw z kropelką jest znany, ale chciałam go mieć z własnej ręki :)
WZT:
Wiesz, że mi z tych co wystawiła też właśnie te....
W górach kotłował się halny, który w następny dzień zszedł do Zakopanego i nieźle na rozrabiał. A masze morze to ograny temat, ale kiedy szaleje to już staje się niepowtarzalne.
rysio:
To widok spod wielkiej krokwi na prawo, musiałabym spojrzeć w przewodnik, żeby sprawdzić jak się nazywa to co pokrył halny.... Jakby co to znam kilka ciekawych miejsc widokowych w Zakopanem ale już dla lepszych niż ja fotografów....
Po czeskiej stronie też ....
Dziewczyny dzięki :)

PostNapisane: niedziela, 25 mar 2007, 19:58
przez sanddra
Cmentarz w powiecie....

Obrazek

PostNapisane: niedziela, 25 mar 2007, 21:38
przez FiDo
fajne, nie ma sie do czego przyczepic, jedynie do kolorystyki :]

PostNapisane: środa, 28 mar 2007, 10:54
przez sanddra
Ja bym się przyczepiła nie tylko do niej ;) Jak dotąd żadne moje zdjęcie mi się nie podoba....

No ale tym razem po prostu cel zdjęcia był inny. To tablica z czasów wojny. Tablica wyszlifowana i w stanie lepszym niż dobry, ta kupa kamieni za nią to części starych grobów z tego i wcześniejszego okresu. Jest tam jeszcze sporo kamieni z wykutymi danymi pochówków.

Plecami do tego postawione są już powojenne groby... Całość robi wrażenie czegoś wstydliwego, zepchniętego na margines....

PostNapisane: poniedziałek, 7 maja 2007, 00:04
przez sanddra
No to zabawa ostatniego weekendu:
oryginał:

Obrazek

i po zabawie:

Obrazek