Strona 1 z 1

PostNapisane: niedziela, 17 gru 2006, 00:30
przez FiDo
respekt. prostota strony i komplikacja mysli. sam sie czesto zastanawiam wracajac pozna noca do domu kim jest ta zaplakana kobieta co przechodzi obok, z jakiego powodu cyklicznie narastajacy ryk dziecka dochodzacy z okna trzeciego pietra. intryga, bezsilnosc, niepokojace mysli. dobrze, ze ktos to wyraza na swoj sposob :)

PostNapisane: czwartek, 4 sty 2007, 23:19
przez Tisaja
Czytanie Was to taka.... rozedrgana, niezrównoważona i rozstrojona potrzeba upewnienia się, że nie jest się samemu w swoich napadowych, schizofrenicznych urojeniach... ;)

Gratuluję i zaczytuję się..

PostNapisane: niedziela, 6 maja 2007, 20:42
przez Bruno
Nie tylko zaczytuj sie...

PostNapisane: niedziela, 27 maja 2007, 18:25
przez Tisaja
Nie wiem, jak mogłam przegapić ten wpis... Bruno... :wink: