porozmawiaj z nami!http://forum.tkk.pl/engine/
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?f=17&t=16043
pastor napisał(a):nie wiem dlaczego włączyła mi się melodia "drin za drinem" w tle