Strona 1 z 1

Loisslane: galeria zdjęć :)

PostNapisane: wtorek, 28 lis 2006, 11:22
przez loisslane
1. Moja miłość:

Obrazek

2. Wspomnienie lata:

Obrazek

3. Kołobrzeg nocą:

Obrazek

PostNapisane: wtorek, 28 lis 2006, 11:42
przez FiDo
ostatnie mi sie podoba najbardziej. nie przepadam za takimi abstrakcjami, ale ta abstrakcja jest uzasadniona konkretnym tytulem :) to juz intryguje

PostNapisane: piątek, 1 gru 2006, 10:34
przez loisslane
pastor napisał(a):nie wiem dlaczego włączyła mi się melodia "drin za drinem" w tle :wink: :twisted: :twisted: :twisted:


Pastor: bardzo sugestywne skojarzenia. Znasz powiedzenie: Głodnemu chleb na mysli? :) Ja raczej słyszę przy tym zdjęciu piosenkę: "Daleka droga do domu" ;)

PostNapisane: piątek, 1 gru 2006, 15:38
przez loisslane
4. Dla tych, którym gorąco: :)

Obrazek

5. Dla tych, którym zimno:

Obrazek

6. Dla kociarzy i kociarek:

Obrazek

PostNapisane: poniedziałek, 4 gru 2006, 10:53
przez kamila
4 i ja chcę taką zimę [smilie=santa.gif]