:: forum.tkk.pl ::
porozmawiaj z nami!
http://forum.tkk.pl/engine/
Chater_ - twórczość własna. :P
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?f=17&t=15221
Strona
1
z
1
Napisane:
piątek, 25 sie 2006, 20:35
przez
Sylwia
urocze
ale myslę, że musisz jeszcze popracować.
Powodzenia
Napisane:
sobota, 26 sie 2006, 19:20
przez
spOks
Nie no szalejesz...
Napisane:
niedziela, 27 sie 2006, 11:06
przez
Roman
ja powiem tylko tak
żeby był wiersz, to niekoniecznie musi się rymować
powodzenia