Strona 1 z 1

PostNapisane: piątek, 25 sie 2006, 20:35
przez Sylwia
urocze :lol: ale myslę, że musisz jeszcze popracować.
Powodzenia :wink:

PostNapisane: sobota, 26 sie 2006, 19:20
przez spOks
Nie no szalejesz... :mg:

PostNapisane: niedziela, 27 sie 2006, 11:06
przez Roman
ja powiem tylko tak

żeby był wiersz, to niekoniecznie musi się rymować

powodzenia