A idz ty zlosliwcze w kapuste wykasztanic sie
A panoramka - mucha nie siada...
A panoramka - mucha nie siada...
na drugim Twoj cien sie zalapal. ale taka wada panoramek
bez nich foto byłoby ładniejsze
Mafi napisał(a):[center]***[/center]
Na 1 mi się ludzie nie podobająbez nich foto byłoby ładniejsze
p.s ale ja się nie znam...

Ja kompletny laik jestem
Ale na moje babskie oko, to Ci ludzie są tam niepotrzebni
ten fajny "domek" (ekhm...) sam by tam ładnie pokazywał te Wasze kontrasty... 