Strona 1 z 11

PostNapisane: piątek, 12 maja 2006, 12:16
przez Bruno
A idz ty zlosliwcze w kapuste wykasztanic sie :twisted:
A panoramka - mucha nie siada...

PostNapisane: piątek, 12 maja 2006, 20:40
przez FiDo
jak zwykle klasa :prosze: na drugim Twoj cien sie zalapal. ale taka wada panoramek

PostNapisane: piątek, 12 maja 2006, 20:44
przez Mafi
[center]***[/center]
Na 1 mi się ludzie nie podobają ;p bez nich foto byłoby ładniejsze :D

A 2 bez zastrzeżeń- śliczne :D

p.s ale ja się nie znam...

PostNapisane: piątek, 12 maja 2006, 21:02
przez FiDo
Mafi napisał(a):[center]***[/center]
Na 1 mi się ludzie nie podobają ;p bez nich foto byłoby ładniejsze :D
p.s ale ja się nie znam...


aj tam.. wlasnie to mi sie podoba najbardziej. czlowiek przeciwstawiony naturze. jakies male, bezradne mroweczki chodzace po masywie planety. temat dobry. drugie zdjecie wydaje mi sie puste dlatego przegrywa z pierwszym :twisted:

PostNapisane: piątek, 12 maja 2006, 21:53
przez j0shu4
czekaj zemszcze sie przy najblizszej okazji

PostNapisane: sobota, 13 maja 2006, 23:46
przez FiDo
no wlasnie. czasem dobrze jest wcisnac w kadr cos odmiennego od glownego motywu zdjecia. nie koniecznie ludzi. wtedy mozna podkreslic cechy, odmiennosc obiektu fotografowanego. swiatem rzadza kontrasty

PostNapisane: niedziela, 14 maja 2006, 08:06
przez Mafi
[center]***[/center]
marko, Fido... Chłopaki, no przecież ja się z Wami nie będę spierać :) Ja kompletny laik jestem :) Ale na moje babskie oko, to Ci ludzie są tam niepotrzebni ;p ten fajny "domek" (ekhm...) sam by tam ładnie pokazywał te Wasze kontrasty... ;p