Strona 1 z 1
Work in progress... czyli skąd się biorą Wydarzenia Dnia :)

Napisane:
środa, 18 sty 2006, 23:29
przez r00t
Kilka pstryknięć... w moim wykonaniu...
więcej na
http://localh0st.org/

Napisane:
środa, 18 sty 2006, 23:34
przez FiDo
kuszu sie zalapal na montera?:) interesujacy pomysl z tym backstagem

Napisane:
środa, 18 sty 2006, 23:36
przez FiDo
btw widze, ze nowe sprzety dostaliscie

Napisane:
środa, 18 sty 2006, 23:41
przez keeper
FiDo napisał(a):kuszu sie zalapal na montera?:) interesujacy pomysl z tym backstagem
fot. nr 4- jakie zgodne małżeństwo w pracy


Napisane:
środa, 18 sty 2006, 23:47
przez Henry_Chinaski
Trzeba jeszcze dodac cala popielniczke petow i 14 pustych sloikow po kawie


Napisane:
środa, 18 sty 2006, 23:54
przez keeper
A tak na przyszłość, Krzysiu wpadaj z aparatem po godzinach. Kable, drabiny..totalny fetysz


Napisane:
czwartek, 19 sty 2006, 00:02
przez r00t
keeper napisał(a):A tak na przyszłość, Krzysiu wpadaj z aparatem po godzinach. Kable, drabiny..totalny fetysz

hehe.... wolę ludzi fotografować...


Napisane:
czwartek, 26 sty 2006, 00:30
przez rysio
jak robisz te różowe doodle? w jakim programie? sam je rysujesz?

Napisane:
czwartek, 26 sty 2006, 01:05
przez Didi
mialem przyjemnosc widziec to na zywo i kilka dni temu na stronce roota, fajne fotki:)