Strona 1 z 1

Work in progress... czyli skąd się biorą Wydarzenia Dnia :)

PostNapisane: środa, 18 sty 2006, 23:29
przez r00t
Kilka pstryknięć... w moim wykonaniu...

Obrazek

więcej na http://localh0st.org/

PostNapisane: środa, 18 sty 2006, 23:34
przez FiDo
kuszu sie zalapal na montera?:) interesujacy pomysl z tym backstagem

PostNapisane: środa, 18 sty 2006, 23:36
przez FiDo
btw widze, ze nowe sprzety dostaliscie

PostNapisane: środa, 18 sty 2006, 23:41
przez keeper
FiDo napisał(a):kuszu sie zalapal na montera?:) interesujacy pomysl z tym backstagem


fot. nr 4- jakie zgodne małżeństwo w pracy :wink: :oops:

PostNapisane: środa, 18 sty 2006, 23:47
przez Henry_Chinaski
Trzeba jeszcze dodac cala popielniczke petow i 14 pustych sloikow po kawie :lol:

PostNapisane: środa, 18 sty 2006, 23:54
przez keeper
A tak na przyszłość, Krzysiu wpadaj z aparatem po godzinach. Kable, drabiny..totalny fetysz :)

PostNapisane: czwartek, 19 sty 2006, 00:02
przez r00t
keeper napisał(a):A tak na przyszłość, Krzysiu wpadaj z aparatem po godzinach. Kable, drabiny..totalny fetysz :)


hehe.... wolę ludzi fotografować... :)

PostNapisane: czwartek, 26 sty 2006, 00:30
przez rysio
jak robisz te różowe doodle? w jakim programie? sam je rysujesz?

PostNapisane: czwartek, 26 sty 2006, 01:05
przez Didi
mialem przyjemnosc widziec to na zywo i kilka dni temu na stronce roota, fajne fotki:)