Marko - Galeria

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Postprzez MarcinR » wtorek, 10 sty 2006, 22:40

MarcinR
 

Postprzez MarcinR » środa, 11 sty 2006, 21:16

fotki klimatyczne , widac ze miales ciekawe widoki w tym kraju , ja nie smiem nikomu pisac co zle robi ale jak powinien robic , tylko moge wyrazic swoje opinie propozycja jest taka
krotka przyjemna lekturka :)
a zdjecia mi sie podobaja zazdroszcze :)
MarcinR
 

Postprzez FiDo » środa, 11 sty 2006, 21:41

nabralem apetytu na sajgonki:) dziecko ze slomka przoduje :)
jezeli idzie o krytyke, postaram sie ujac w miare konstruktywnie. glownie o kompozycje mi chodzi, bo tutaj zauwazam najwieksze braki.

1 zdjecie.jest poprawne, sajgonki na pierwszym planie, tyl rozmyty. wiadomo co jest tematem zdjecia.
2.troche gorzej. dobrze uchwyciles forme tancerki, widac, ze sie rusza. poza dosyc gietka i lekka. problem pojawia sie w pustej przestrzeni
po prawej i lewej stronie. z lewej wchodzi jakis przedmiot. sciaga wzrok na swoja strone, bo jest najjasniejszy (przypalony lampa). sprobuj
jakims programem do obrobki zdjec przyciac z obu stron puste powierzchnie.. umiesc tancerke w pionowym kadrze i zobacz jak bedzie wygladalo.
eksperymentuj..
3. jest okej. lekko przekrzywione w lewo, ale nie przeszkadza.. brakuje mi tylko jakiegos odniesienia.. nie jestem fanem zdjec, na ktorych
jest umieszczony tylko jeden element martwej natury. zostawiles troche przestrzeni przed oczami figury.. to dobrze.
4.fajne, podoba mi sie. nie mam zastrzezen. moze tylko ta ucieta reka po lewej
5.ciezko stwierdzic co jest tematem. drzewo czy budowla? niby to drzewo jest na pierwszym planie, ale jest ciemne, malo detali, a budynek swoja
kolorystyka zbyt przykuwa uwage. trzeba bylo zagrac glebia ostrosci i rozmyc budynek na dalszym planie.
6.ten sam problem.. no ale troche lepiej drzewo widac.
7. kwiaty.. staraj sie unikac umieszczania elementow w centrum kadru kiedy nie odnosisz ich do innych elementow. to nie jest twarda zasada, ale
nastepnym razem zrob kilka zdjec jednego kwiatu umieszczajac go w roznych miejscach klatki. za duzo przestrzeni z dolu i z gory.
8.swietne, nie mam zastrzezen!
9.drzewo ladnie naswietlone, architektura dopelnia przestrzen, ale nie psuje efektu
10.jest okej
11.najlepsze jak juz pisalem. ale wczesniej pokazywales zdjecie z butelka. uciales je?:)kompozycja ladna
12.ucialbym z gory 1/3 pustki i doslownie kawalek z prawej. z lewej tez deczko. ale musisz pokombinowac.. rozni ludzie rozna percepcja.
13.patrz pkt 7 :)

mimo wszystko zdjecia jak juz pisalem w innym temacie swietne pod wzgledem kulturowym. pracuj nad okiem i kompozycja, a z mozliwosciami wyjazdow
zrobisz furrore wsrod kolobrzeskich fotografow :) pozdrawiam
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » środa, 11 sty 2006, 22:17

Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » środa, 11 sty 2006, 23:01

teraz wbiles mnie w ziemie.. nie pogadam
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Ged » środa, 11 sty 2006, 23:03

moim zdaniem laika :) zdjecia o klase lepsze od pierwszej serii, mi wpadło w oko pierwsze, z przyprawami.. działa na wyobraznie..

choc kolejne kadry- zwlaszcza budowle, bardzo udane :!:
Ged
 

Postprzez Sato » środa, 11 sty 2006, 23:41

no no.. zaleciało National Geographic

duzo fajnych zdjęc, głownie te z ludźmi w kadrze [smilie=clap2.gif]
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez kurczaczek » czwartek, 12 sty 2006, 09:39

Świetne fotki, bardzo mi się podobają :) :spoko:
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype:

Postprzez yennefer » czwartek, 12 sty 2006, 12:37

popieram powyzsze zdanie, wspaniale widoki, zwlaszcza 8 i 9 z pierwszej serii, a z drugiej 3 i 5. no a zdjecia dzieci - super. zazdroszcze wyprawy :oops:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Następna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 64 gości

cron