Strona 1 z 2

propet_galeria....

PostNapisane: niedziela, 23 paź 2005, 15:29
przez propet
Nie mam ani dobrego sprzetu, ani czasu ale czasmi cos zrobie, nie zawsze dobrego ale co mi tam :P


Fotka pierwszego grzyba.... :P
Obrazek

PostNapisane: niedziela, 23 paź 2005, 15:35
przez propet
And the second one...

Purchawka....

Obrazek

PostNapisane: niedziela, 23 paź 2005, 15:43
przez propet
And the last one...

Las, nawet nie wiecie jak wysoko musialm wejsc....

Obrazek

PostNapisane: niedziela, 23 paź 2005, 22:57
przez propet
NataliaW napisał(a):Damian: :shock: :| :lol: :lol: :glupek: :P




No co.... :( :P

PostNapisane: niedziela, 23 paź 2005, 23:18
przez kamila
ejj...purchawka jest cool, przypomina mi -meduze :P

PostNapisane: niedziela, 23 paź 2005, 23:43
przez Slayer
kurde jak z atlasu grzybow :D

PostNapisane: poniedziałek, 24 paź 2005, 06:42
przez propet
Slayer napisał(a):kurde jak z atlasu grzybow :D


No prawie jak, ale zdjęcia robione samemu :)

PostNapisane: poniedziałek, 24 paź 2005, 06:42
przez Garis
eee... spoko, pachnie lasem :)

PostNapisane: poniedziałek, 24 paź 2005, 08:25
przez propet
NataliaW napisał(a):
propet napisał(a):
NataliaW napisał(a):Damian: :shock: :| :lol: :lol: :glupek: :P




No co.... :( :P


...bo to zła kobieta była.....która nie lubi grzybów, przecież kłamac nie będe...zła może i jestem ale nie kłamca :P

Wrzuc zdjęcia morza-daleko od domu zrobiłam sie sentymentalna, jest większa szansa, że mi się spodoba.... :twisted:


:wink:


och Ty marudo..... zobacze cos znajde, ale jak wróce z pracy... :*

PostNapisane: wtorek, 25 paź 2005, 09:13
przez propet
Nic szczególnego tu nie bedzie, ale cos tam zawsze.... :]
1
Obrazek
2
Obrazek
3
Obrazek
4
Obrazek
5
Obrazek