propet_galeria....
Nie mam ani dobrego sprzetu, ani czasu ale czasmi cos zrobie, nie zawsze dobrego ale co mi tam
Fotka pierwszego grzyba....

Fotka pierwszego grzyba....




NataliaW napisał(a):Damian:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()



Slayer napisał(a):kurde jak z atlasu grzybow


NataliaW napisał(a):propet napisał(a):NataliaW napisał(a):Damian:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
No co....![]()
...bo to zła kobieta była.....która nie lubi grzybów, przecież kłamac nie będe...zła może i jestem ale nie kłamca![]()
Wrzuc zdjęcia morza-daleko od domu zrobiłam sie sentymentalna, jest większa szansa, że mi się spodoba....![]()
