Strona 1 z 1

Q-zyn - Przyszła galeria zdjęć...

PostNapisane: piątek, 14 paź 2005, 19:53
przez Q-zyn
Witam. na początku uprzedzam że moje zdjęcia są amatorskie. ale chciałbym się doskonalić w dziedzinie fotografii. niebawem zamieszcze tu moje pierwsze zdjęcia.

Zdjęcia...

PostNapisane: piątek, 14 paź 2005, 20:56
przez Q-zyn
oto linki do moich "pseudodzieł" :) i pytanie. jak wrzucić zdjęcia żeby odrazu się wyświetlały w poscie? ps. na pierwszym zdjęciu jestem ja. taki autoportret ;)
1. http://djfantasy.w.interia.pl/1.JPG
2. http://djfantasy.w.interia.pl/2.JPG
3. http://djfantasy.w.interia.pl/3.jpg
4. http://djfantasy.w.interia.pl/4.jpg
5. http://djfantasy.w.interia.pl/5.jpg
ps2. od dzis udzielam się na forum "Brat Waldka" pod nickiem "Q-zyn".

PostNapisane: piątek, 14 paź 2005, 21:11
przez Roman
te zachody dają po oczach - chociaż to ostatnie z drzewami niezłe

PostNapisane: wtorek, 25 paź 2005, 23:23
przez FiDo
nie uzywaj flasha, gdy robisz takie zdjecia (chyba, ze masz ku temu jakis powod), i staraj sie by horyzont byl poziomo, nie przechylony tak jak na jednym zdjeciu :) ostatnie jest najlepsze