Tisaja- orientalna galeria
Moja siostra wróciła po półrocznym pobycie w Japonii. Przywiozła mi 2 tyś. zdjęć. Ciężko mi było wybrać ale ma ochotę się z Wami podzielić. Zyczę miłego oglądania.





:P:P
. zdjecia z figurami i z posatiem uwazam za najfajniejsze


