fajne calkiem fajnie ..
no i łabądek (na tle wody jego główka)

KaucZ napisał(a):tak tylko ze ja robie glownie fotki ludziom, fajniejszym brykom i na imprezach...

to cadillac?Nash Johnson napisał(a):Myslę, że jesteś kiepskim fotografem! W porównaniu ze zdjeciami ludzi które je tutaj też zamieszczają, np Natalia W albo Fido to Twoje zdjęcia są moim zdaniem bardzo słabe! Jesli jkaieś podoba mi się trochę bardziej to tylko dlatego, że widać na nim fajny automobil....