Strona 1 z 21

PostNapisane: wtorek, 13 wrz 2005, 08:48
przez MarcinR
fajne calkiem fajnie ..

PostNapisane: wtorek, 13 wrz 2005, 13:20
przez Roman
ten nożyk jest fajny i puszka (ale to od góry)

no i łabądek (na tle wody jego główka) :spoko:

PostNapisane: wtorek, 13 wrz 2005, 14:38
przez filomata
Blee, spodziewałem się po twoich zdjęciach czegoś lepszego. Podobają mi się dwa środkowe zdjęcia z pierwszego rzędu oraz ostatnie w drugim. Reszta jest taka sobie. Robisz tyle fotek to myślałem, że czymś zaskoczysz :P

PostNapisane: wtorek, 13 wrz 2005, 15:37
przez filomata
KaucZ napisał(a):tak tylko ze ja robie glownie fotki ludziom, fajniejszym brykom i na imprezach ;)...

Bryke mamy ale pewnie ludzie brzydcy to nie dales :wink:

PostNapisane: czwartek, 6 paź 2005, 21:46
przez FiDo
samochodzik z latarnia swietne, reszta sredniawka.. powinienes isc tropem tego zdjecia :) to cadillac?

PostNapisane: sobota, 4 mar 2006, 09:41
przez Nash Johnson
Myslę, że jesteś kiepskim fotografem! W porównaniu ze zdjeciami ludzi które je tutaj też zamieszczają, np Natalia W albo Fido to Twoje zdjęcia są moim zdaniem bardzo słabe! Jesli jkaieś podoba mi się trochę bardziej to tylko dlatego, że widać na nim fajny automobil....

PostNapisane: sobota, 4 mar 2006, 13:04
przez FiDo
Nash Johnson napisał(a):Myslę, że jesteś kiepskim fotografem! W porównaniu ze zdjeciami ludzi które je tutaj też zamieszczają, np Natalia W albo Fido to Twoje zdjęcia są moim zdaniem bardzo słabe! Jesli jkaieś podoba mi się trochę bardziej to tylko dlatego, że widać na nim fajny automobil....


dzieki, ale moje zdjecia tez pozostawiaja wiele do zyczenia. a zaczynalem od fotografowania myszki komputerowej i wykalaczek. czyli moje zdjecia byly gorsze niz Kaucza. nie jest kiepskim fotografem. jest rozwijajacym sie fotografem hobbista. im wiecej bedzie robil zdjec, tym lepsze beda efekty.

PostNapisane: sobota, 4 mar 2006, 13:09
przez FiDo
11,18,25, 26 - najlepsze. tylko moglbys troche podciagnac kontrast - w tych zdjeciach sa tematy. reszta jest takim sobie pstrykaniem, dokumentacja. jezeli lubisz pstrykac samochody, zacznij to robic w akcji. stojace nie sa ciekawe. stan z apatatem przy glownej ulicy i panoramuj. wejdz na http://www.onephoto.net w galerie akcja/sport, a moze motoryzacja (nie pamietam). zobacz jak ludzie uzyskuja efekty dynamiki. jakie sa mozliwosci. powodzenia