Strona 1 z 11

PostNapisane: środa, 6 lip 2005, 21:20
przez kamila
1 seria, 5 photo, genialne! :brawo: Zresztą wszystkie kololowe mi się podobają ;)

PostNapisane: środa, 6 lip 2005, 22:05
przez Garis
Rewelacyjne fotki i pomysły. Ciekawe kadry i nietypowe ujęcia. Najbardziej podobają mi się zdjęcia znad morza - takie refleksyjne. Z czarnobiałych wybieram nr 7.

PostNapisane: czwartek, 7 lip 2005, 10:31
przez Roman
plaża w czerni-bieli wygląda dość przygnębiająco

taki sierpniowo-wrześniowy klimat raczej

PostNapisane: czwartek, 7 lip 2005, 21:47
przez Olcia
5 rewelacyjna!
2 i 3 super
i to z psem zajefajne!!
oby tak dalej!! :)

PostNapisane: piątek, 8 lip 2005, 14:05
przez Garis
Nr 13 - ubaw po pachy :) Gratuluję modela.
14 wygląda jak martwa kura bez głowy... :shock: Początkowo nie wiedziałem co to jest :)
Zapraszam do siebie na pokaz sztucznych ogni :)

PostNapisane: niedziela, 10 lip 2005, 23:57
przez kamila
WZT napisał(a):Ciekawy te 20 zdjecie-fajna mina faceta pewnei sie torche zdzwilil...

heh, dokładnie. Faje foto :)