Piotras - galeria zdjęć
No to ja tez wrzuce jakies zdjecia...
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.


the best of the best - rzekłbym. Nr 7 trochę przerażające, ale dobre. Gdzie jest taki "straszny most" w morzu ? W focie 4-tej nie podchodzi mi ta butelka nabita na drzewo. Mało to estetyczne i nieekologiczne. Konkurs wygrywa nr 3 - super klimat - coś między Quake'iem, a mrocznym filmem. Nr 1 już wcześniej widziałem, więc może dlatego nie robi na mnie bardzo dużego wrażenia. Ciekawe, jakie będą następne...




Garis napisał(a):7 zdjęcie trzeba zrozumieć. To ma głębię... Obraz który widać jest czysty, naświetlony barwami, które wzbudzają we mnie jednocześnie spokój i strach. Dwie energie przeplatają się wzajemnie tworząc piękno i smutek. Ciepłe wibracje to błękitne niebo, delikatne fale i rześka morska woda. W ten klimat wkrada się ukryte zło - bezwzględny żywioł, osamotnienie, a nawet śmierć. Widok martwego ptaka i samotnych pali połączonych sznurem wzbudza we mnie strach i negatywne odczucia, które neutralizuje błękitne niebo, promienie słońca i obmywająca woda - znak życia i czystości. Oto cały majestat otaczającego nas świata.
Kurcze wzięło mnie na filozofowanie




<- G. Halama

, a biedronka z 9 jak będzie tyle palić to skończy jak ptak z 7. 