Garis - Galeria Zdjęć
Witam w mojej galerii ! Wszystkie moje fotki robię aparatem Canon A75. Uwielbiam fotografować Kołobrzeg, naturę, zachody słońca, robić panoramy i makra. Jestem amatorem, a fotografowanie to moje hobby, aczkolwiek staram się zwracać uwagę na parametry techniczne zdjęć. Nie lubię "podkręcać" zdjęć w programie graficznym ale czasami sięgam po Photoshopa aby poprawić swoje błędy. Wszelkie komentarze mile widziane. Miłego oglądania !






