Strona 1 z 6

Garis - Galeria Zdjęć

PostNapisane: sobota, 14 maja 2005, 20:52
przez Garis
Witam w mojej galerii ! Wszystkie moje fotki robię aparatem Canon A75. Uwielbiam fotografować Kołobrzeg, naturę, zachody słońca, robić panoramy i makra. Jestem amatorem, a fotografowanie to moje hobby, aczkolwiek staram się zwracać uwagę na parametry techniczne zdjęć. Nie lubię "podkręcać" zdjęć w programie graficznym ale czasami sięgam po Photoshopa aby poprawić swoje błędy. Wszelkie komentarze mile widziane. Miłego oglądania !

PostNapisane: sobota, 14 maja 2005, 20:56
przez Sato
ciemnosc.. ciemnosc widze... gdzie foty? :|

PostNapisane: sobota, 14 maja 2005, 20:58
przez Baltazar Gąbka
fajne foty nie Sato? :twisted:

PostNapisane: sobota, 14 maja 2005, 21:01
przez Garis
"The first one"

Obrazek

[ Dodano: 2005-05-14, 22:28 ]
2. Widok z okna 16/12/2004
Obrazek

Powrót do chłodniejszych klimatów :)

3.
Obrazek
4.
Obrazek
5.
Obrazek
6.
Obrazek
7. Boże Narodzenie 2004 (ta fota brała udział w konkursie, zająłem 2 miejsce :D
Obrazek

[ Dodano: 2005-05-14, 22:31 ]
Przyznaję się, że zdjęcie nr 2 jest podrasowane :)

[ Dodano: 2005-05-14, 22:49 ]
8. Gracja
Obrazek

Wiosna
9.
Obrazek
10.
Obrazek
11.
Obrazek

PostNapisane: niedziela, 15 maja 2005, 08:01
przez marek
pokaż 2 w orginale, ciekawy jestem ile w tym natury a ile Fotosklepu

PostNapisane: niedziela, 15 maja 2005, 11:36
przez Garis
joshua jest to ogniste niebo w oryginale. Właściwie dużej różnicy nie ma. Takie chmurki były naprawdę :) We właściwościach pliku można sprawdzić wartość przesłony i czas ekspozycji. tutaj

PostNapisane: niedziela, 15 maja 2005, 13:24
przez FiDo
najbardziej podoba mi sie katedra. na drugim miejscu pierwsze zdjecie. w sumie juz mam dosyc zachodow nad morzem, ale te smugi swiatla uratowaly zdjecie. cos w sobie ma:)

PostNapisane: niedziela, 15 maja 2005, 13:50
przez dankul
Zdjęcia OK i ten przetwornik obrazu w Canonie :D kurde, nio, ale tez trzeba mieć pomysł są dość klimatyczne fotosy pstrykane przez Ciebie :D :spoko:

PostNapisane: niedziela, 15 maja 2005, 17:43
przez Garis
Ostatnio zachody słońca cieszą się dużym powidzeniem i dlatego wklejam mój wyjątkowy zachód słońca, jedyny i niepowtarzalny jaki kiedykolwiek zrobiłem - Zachód Słońca Nad Nilem w Egipcie :)

12. Zachód słońca nad Nilem
Obrazek

PostNapisane: niedziela, 15 maja 2005, 18:11
przez yennefer
noo..zachod slonca nad Nilem zdecydowanie odbiega od tych nieco oklepanych juz kolobrzeskich ;)
powialo egzotyka - ciekawe :roll:

PostNapisane: niedziela, 15 maja 2005, 21:09
przez kurczaczek
Piękny ten zachód słonca nad Nilem, taki... romantyczny :oops:

PostNapisane: wtorek, 17 maja 2005, 21:32
przez SAVARY
AAAAch Egipt, słońce i ciepełko!

PostNapisane: sobota, 21 maja 2005, 17:38
przez FiDo
Nil mi sie bardzo podoba!!! :prosze: