Jaką książkę teraz maglujesz vol. 2.

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Postprzez Karol » wtorek, 5 cze 2007, 12:04

Stephen King - Dark Tower I,II,III,IV,V,VI,VII
:twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
Karol
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:49
Lokalizacja: /dev/tty1

Postprzez Agunia__ » sobota, 9 cze 2007, 19:15

The Vampir Lestadt - Anna Rice
Avatar użytkownika
Agunia__
Rycerz forum
 
Posty: 1118
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 4975651
Skype:

Postprzez yennefer » poniedziałek, 25 cze 2007, 00:17

oj...to sie ostatnio naczytałam pseudonaukowych wypocin, aż z tego wszystkiego dostałam głupawki :lol:

Judith P. Butler - "Kłopoty z płcią: feminizm i obalenie pojęcia tożsamości", nie powiem, ciekawe, tylko po co używać tak zawikłanego, pokręconego języka? niby tekst po polsku, a czasem nie nadążałam za tokiem rozumowania i wypowiedzi autorki :lol:

Paul Ricoeur - "O sobie samym jako innym", tak, tak... całkiem interesujące, tylko dość ciężkostrawne :P

no ale Paul de Man - "Pojęcie ironii", jest u mnie na pierwszym miejscu :prosze: iście filozoficzny "bełkot", ale całkiem zabawny, uśmiałam sie :lol: (nie uwłaczając autorowi, bo czytało sie naprawdę fajnie :ok: :twisted: )
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez kamila » wtorek, 31 lip 2007, 08:18

w taką pogode nic tylko czytać, za jakiś tydzień polece wam 3 książki [smilie=book.gif]
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 1 sie 2007, 09:17

kupiona przez przypadek-Lisa Gardner 'Zaginiona'
podobno powinnam ja wpasowac gdzies w kategorie pomiedzy kryminalem a thrillerem...a ja wpasuje ja do kategorii-nie mozna sie oderwac ;)
mila akcja, nie szkodzi nawet ze mozna czasem cos przewidziec ;) cala historia opiera sie na zaginieciu agentki FBI, ktorej zaczyna poszukiwac ojciec-znany psycholog kriminalny....

po tej ksiazce na allegro upolowalam nastepna-'trzecia ofiara' rowniez L.Gardner. tu porwany zostal maly chlopiec i kobieta-narzeczona(czy zona?) znanego psychologa z 'zaginionej'

ogolnie polecam-szukam kolejnych ksiazek tej autorki bo czyta sie po prostu szybko, bezbolesnie i jak dla mnie najwazniejsze-wciaga:)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Agunia__ » poniedziałek, 6 sie 2007, 17:33

Avatar użytkownika
Agunia__
Rycerz forum
 
Posty: 1118
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 4975651
Skype:

Postprzez FiDo » środa, 8 sie 2007, 19:01

Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Olga » poniedziałek, 12 lis 2007, 22:17

Po dłuuuuugim czasie postanowiłam wrócić do mojej największej książkowej miłości czyli "Kroniki Wampirów" Anne Rice :) Napływ gotówki skłonił mnie to podjęcia próby uzbierania całej kolekcji i jestem w połowie :D A do tej pory odświeżyłam sobie "Wywiad z wampirem", "Wampira Lestata", "Królową potępionych" a teraz kończę przygodę z "Opowieścią o złodzieju ciał"...

Te książki to moje największe uzależnienie ;)
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Viru$ » poniedziałek, 12 lis 2007, 22:26

Właśnie kończę odświeżać sobie trylogię Williama Gibsona.
"Neuromancer", "Graff Zero", "Mona Lisa Overdrive".
Niewiarygodne, jak facet w latach 1984-86 błyskotliwie przewidział rozwój technologii.
Za każdym razem pochłaniają uwagę bez reszty ;)
Avatar użytkownika
Viru$
Dyskutant
 
Posty: 154
Dołączył(a): piątek, 12 paź 2007, 22:37
Lokalizacja: Z nienacka...
Gadu-Gadu: 3365770

Postprzez Olga » sobota, 24 lis 2007, 12:41

Joanna Fabicka - "Szalone życie Rudolfa"

"Życie nigdy nie było dla Rudolfa łaskawe. Jakby mało miał kłopotów z dojrzewaniem, los pokarał go nieprzeciętna inteligencją, pasją aktorską i wyjątkową rodziną. Matka przewodzi grupie radykalnych feministek, ojciec romansuje z koreańską artystką awangardową, babcia zamierza związać się z korsykańskim kucharzem, a bratanka nie powstydziłby się sam diabeł. Jak w takich warunkach rozwinąć się duchowo? Jak zdobyć zasłużoną sławę? A przede wszystkim jak niepostrzeżenie dostać się do osiedlowego sex shopu?''

:huh: :) :yay: :lol: :smiech: :ROTFL:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Agunia » sobota, 15 mar 2008, 15:03

Goscinny & Sempe "Nowe przygody Mikołajka tom 2"
uwielbiam :D
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron