Strona 1 z 8

Marek - galeria

PostNapisane: piątek, 6 maja 2005, 19:59
przez marek
wszystkie pliki umieściłem w albumie pod tym adresem:
http://forum.tkk.pl/engine/album_person ... user_id=89

PostNapisane: piątek, 6 maja 2005, 20:01
przez Baltazar Gąbka
ta Warszawa MO swietna, pobrykalbym taka :) Fajne fotki Panie Kolego :)

PostNapisane: piątek, 6 maja 2005, 21:20
przez FiDo
fajne fotki :)

mgla, domy, gory03, robinson i okna02 podobaja mi sie najbardziej

PostNapisane: poniedziałek, 9 maja 2005, 21:30
przez marek
NataliaW napisał(a):kurcze szkoda, że taka skomplikowana droga aby je obejrzeć..... :| :P Góry są niezłe.... :wink: robinson cudowny-marze o takim domku..... :] Okna tez mi się podobają-wbrew pozorom-bardzo orginalny kadr....Okna2 też mając coś w sobie przykuwającego uwagę.... :roll: :wink:

dziękuję za ocenę(y) Tobie i pozostałym
myślałem że ułatwiam Wam zadanie, możecie wpisywać swoje uwagi bezpośrednio w komentarzach pod zdjęciami
oczywiście zalogowani użytkownicy

PostNapisane: poniedziałek, 9 maja 2005, 22:09
przez r00t
[OT] ...no wreszcie ktoś skorzystał z opcji która jest przeznaczona do prezentowania swoich galerii :)

PostNapisane: poniedziałek, 9 maja 2005, 22:44
przez SAVARY
Mi się podoba! :spoko:

PostNapisane: wtorek, 17 maja 2005, 21:39
przez marek
coś tam dołożyłem nowego w galerii, zarejestrowani uztkownicy moga komentowac pod zdjęciami, powstają w ten sposób wątki
http://forum.tkk.pl/engine/album_person ... user_id=89

[ Dodano: 2005-06-26, 21:30 ]
albuum nie cieszy sie sympatią ogółu, wkleiłem tutaj
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2005-06-26, 21:50 ]
Obrazek

[ Dodano: 2005-06-28, 08:33 ]
Obrazek

PostNapisane: środa, 29 cze 2005, 23:07
przez marek
taka może być?
Obrazek

PostNapisane: piątek, 1 lip 2005, 18:03
przez Garis
Łódka jest klasyczna... Ładna fotka. Zbieram się tygodniami, żeby zrobić jej zdjęcie z mostku. Najładniej wygląda o słonecznym świcie. Zdjęcia z plaży mają dobrze ustawiony balans bieli, ustawiany ręcznie, czy automatycznie ?

PostNapisane: piątek, 1 lip 2005, 21:23
przez marek
technika ;)
trawy- automat, pniaki ręczny, ale to już inny aparat.

[ Dodano: 2005-07-02, 14:17 ]
Profilaktyka na Jedności Narodowej
Obrazek

[ Dodano: 2005-07-02, 14:58 ]
natura jest nieobliczalna - Pleśna
Obrazek

[ Dodano: 2005-07-07, 23:26 ]
czwartkowa MUZYKA W KATEDRZE
Obrazek
Chorus Soranus z Danii, dyryguje Knud Vad

PostNapisane: sobota, 9 lip 2005, 23:37
przez Garis
O...! Koncert w katedrze :) Chciałbym to usłyszeć, ale ciężko jest mi się tam wybrać w czwartek...

PostNapisane: wtorek, 19 lip 2005, 17:50
przez marek
intensywnie używane okno na świat
Obrazek