wszystkie pliki umieściłem w albumie pod tym adresem:
http://forum.tkk.pl/engine/album_person ... user_id=89
NataliaW napisał(a):kurcze szkoda, że taka skomplikowana droga aby je obejrzeć.....![]()
Góry są niezłe....
robinson cudowny-marze o takim domku.....
Okna tez mi się podobają-wbrew pozorom-bardzo orginalny kadr....Okna2 też mając coś w sobie przykuwającego uwagę....
![]()

Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości