NIE potrafie trybu czarno-bialego wylaczyc
wiecoRkiem ...cos dam ..WZT napisał(a):ee.... noto wyciagnij baterie z aparatu i poczekja jakies 30 minut*-ustawiennia powinny same wrocic do normalcyh ew. przeczytaj instrukcje oblsugi......
A co za obiektyw masz do niego????
wZt ja zartowalem ..

niechwal sie tak .. HI-HOT napisał(a):jestem zwolennikiem fot bez obrobki..oczywiscie ramke jeszcze przezyje, ale pewne efekty po prostu mi przeszkadzaja poza tym zdjecia sa dobre, a szczegolnie ta cisza
reszta jest z aparatu ....
recze glowa ..Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość