MarcinR__gAleria....

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Postprzez MarcinR » wtorek, 7 cze 2005, 14:31

:) NIE potrafie trybu czarno-bialego wylaczyc :lol:

:hyhy: :doh:

:| wiecoRkiem ...cos dam ..
MarcinR
 

Postprzez MarcinR » wtorek, 7 cze 2005, 17:49

WZT napisał(a):ee.... noto wyciagnij baterie z aparatu i poczekja jakies 30 minut*-ustawiennia powinny same wrocic do normalcyh ew. przeczytaj instrukcje oblsugi......

A co za obiektyw masz do niego ??????


:) wZt ja zartowalem .. :twisted:
standardowy Efs 18-55 mm

[ Dodano: 2005-06-07, 20:11 ]
bMW nie posadzac o noszenie dreSu :lol:
Obrazek
cos zwyklego kolorowego dla tych co chcieli ..
Obrazek
I szymon zwany piotrem albo piotr zwaNy szymonem
Obrazek
MarcinR
 

Postprzez Sandman » wtorek, 7 cze 2005, 19:18

:| ten znowu z tymi zdjęciami ..
Avatar użytkownika
Sandman
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): czwartek, 14 paź 2004, 19:05
Lokalizacja: kwiat ciszy...

Postprzez Sandman » wtorek, 7 cze 2005, 20:19

SatH^Raa napisał(a):
Sandman napisał(a)::| ten znowu z tymi zdjęciami ..

:| Masz z tym jakiś problem?

:) Tak calymi dniami przesiaduje przed komputerem ... 8) blokuje mi dostep do sieci ...
wredny braciszek ..
Avatar użytkownika
Sandman
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): czwartek, 14 paź 2004, 19:05
Lokalizacja: kwiat ciszy...

Postprzez MarcinR » środa, 8 cze 2005, 14:40

Hacked by Sandman

Marcin, ja też Ci mogę się włamac na konto i pokomentować własną galerię (jakbym zrobił), ale to mnie nie bawi. Wszelkie posty na tej stronie sa napisane przez mojego brata czyli MarcinaR. Nie wiem, po jasną cholerę on to robi, ale najwyraźniej nikt mu zdjęć nie komentuje, więc robi bałagan...

Za wszelkie problemy wywołane przez mojego brata na moim koncie przepraszam.

PS. Zmieniam hasło mojego konta Marcin..

<Wnerwiony-Sandman mode off>
<Sandman logg of>
<ending program - obalenie idiotycznych zabaw brata>
<END>


[ Dodano: 2005-06-08, 17:34 ]
Wyluzuj ziom .. nie widzialem na kogo koncie pisze i nie chcialem zostawiac ot .. wiec napisalem to co napisalem .. nikogo nie zabilem .. :|

[ Dodano: 2005-06-08, 17:35 ]
A ty mojego konta nie shakowales bo znasz haslo ..wies :lol: niechwal sie tak ..

[ Dodano: 2005-06-08, 23:18 ]
Obrazek
MarcinR
 

Postprzez Garis » czwartek, 9 cze 2005, 08:13

Aparacik to masz niezły :D Chętnie bym się na taki przesiadł z mojego A75. Takim dobrym aparatem wypada robić jedynie bardzo dobre fotografie, więc czekam na coś mocnego, może tym razem bardziej przemyślanego :)
Garis
Twardziel
 
Posty: 107
Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez MarcinR » czwartek, 9 cze 2005, 11:06

Obrazek
Tylko ramka dodana ..reszta z aparatu ..
MarcinR
 

Postprzez Garis » czwartek, 9 cze 2005, 11:22

Co to za lepy z błota ? :lol:
Garis
Twardziel
 
Posty: 107
Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez MarcinR » piątek, 10 cze 2005, 10:12

2in1
Obrazek
Labadz..
Obrazek
Mateusz..
Obrazek
Cisza na resku...
Obrazek
Pan z wedka..
Obrazek
MarcinR
 

Postprzez MarcinR » piątek, 10 cze 2005, 10:19

HI-HOT napisał(a):jestem zwolennikiem fot bez obrobki..oczywiscie ramke jeszcze przezyje, ale pewne efekty po prostu mi przeszkadzaja poza tym zdjecia sa dobre, a szczegolnie ta cisza

]w zadnym z ww zdjec nie ma zadnej obrobki .. 0 nic kompletnie .. tylko ramka ... :) reszta jest z aparatu .... :] recze glowa ..
MarcinR
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości