KaucZ napisał(a):No i na dzis to byloby tyle. Nastepnym razem postaram sie ograniczyc do 10 zdjec . Kurcze przydałby mi się nowy sprzęt . I 4 kółka zebym mogł za miasto gdzies pojechać...
z doświadczenia wiem i gwarantuję ci, że dwa kółka (mam na myśli rower oczywiście a nie motor) w zupełności wystarczą. z samochodem zawsze jest problem: po pierwsze gdzies nie dojedziesz bo nie ma drogi, po drugie jedziesz droga i chcesz się zatrzymać na fotę: niestety - zakaz zatrzymywania... nie muszę mówić że to wkurzające - z rowerem nie ma takich problemów

powodzenia w dalszym foceniu:)
p.s. zdjęcie z potworkiem na latarni obok ratusza bardzo fajne - dobry pomysł... wielu nie zauważyłoby nawet takiej perspektywy tematu - gratuluję