Zapiera dech (żebym się nie udusiła
), kotów nie lubię, ale fotogeniczne dziady są - trzeba oddać, a Kukulska? Jest jaka jest i chwali jej się to!
Ale ja inne sobie znalazłam na ulubione, a już sobie mówiłam, że żadnych katastroficzno-depresyjnych bzdur nie będę lubić! No i proszę... napatoczyło się
Jeszcze dawaj!
Prooooszę...

ale zes sie rozmywaczem narozmazywala. cos w tymjest ![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)