Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.
przez Agunia » poniedziałek, 23 kwi 2007, 10:56
FiDo napisał(a):kolejna dokumentacja. tym razem cos dla fanow animacji. IV festiwal ReAnimacja
uzupelnieniem gali byla polska premiera animacji 'Piotrus i wilk' z udzialem orkiestry
Obrazek
aaaa wiolonczela....
no to znowu się rozmarzyłam
śliczna

-

Agunia
- Mieszka tu
-
- Posty: 945
- Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
- Lokalizacja: z wariatkowa
- Gadu-Gadu: 4081021
przez FiDo » wtorek, 24 kwi 2007, 10:06
a bylo ich tam duzo

bajka instrument
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez Agunia » wtorek, 24 kwi 2007, 12:19
FiDo napisał(a): bajka instrument
cudny
a jak pięknie wygląda kobieta na nim grająca....
ehh... zawsze chciałam grać na wiolonczeli.... tylko dlaczego nie ma nikog w pobliżu kto by tego uczył? no i chyba za stara już jestem....
ehhh cudny instrument

-

Agunia
- Mieszka tu
-
- Posty: 945
- Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
- Lokalizacja: z wariatkowa
- Gadu-Gadu: 4081021
przez FiDo » wtorek, 24 kwi 2007, 14:29
na to nigdy nie jest za pozno. kwestia tylko miejsca

w Kolobrzegu pewnie sie nie nauczysz
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez FiDo » poniedziałek, 21 maja 2007, 15:17
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez redlovebloodgirl » poniedziałek, 21 maja 2007, 15:57
No, no Agunia, jaka z ciebie modelka
najbardziej podobaja mi sie: 1,3,5

1-zawadiackie, 3-takie no..cos w sobie ma

proste ale ladne

i 5-

-

redlovebloodgirl
- Mieszka tu
-
- Posty: 917
- Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
- Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno
przez cichy » poniedziałek, 21 maja 2007, 16:01
1 i 2 sa bardzo fajne...no moze jeszcze 3
na 6 ciezko sie skupic na czym kolwiek, nawet na modelce

-

cichy
- Rycerz forum
-
- Posty: 1115
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
- Lokalizacja: nibylandia
- Gadu-Gadu: 2025499
przez FiDo » poniedziałek, 21 maja 2007, 16:20
co do 6 mozesz miec racje cichy. ja tego nie widze, ale chyba rzeczywiscie powinna byc bardziej wyeksponowana swiatlem z tla

thx
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez cushu » poniedziałek, 21 maja 2007, 17:32
nr 2 - jak z reklamy
-

cushu
- Terminator
-
- Posty: 763
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38
przez kamila » poniedziałek, 21 maja 2007, 18:35
fiu, fiu, Aga.. bardzo ładne zdjęcia, bo ładna modelka, a jeszcze ładniejsze kolczyki. Ta kawa będzie smakowała

-
kamila
- Arcymistrz
-
- Posty: 4036
- Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
- Lokalizacja: kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 0
przez cichy » poniedziałek, 21 maja 2007, 18:39
FiDo napisał(a):co do 6 mozesz miec racje cichy. ja tego nie widze, ale chyba rzeczywiscie powinna byc bardziej wyeksponowana swiatlem z tla

thx
nie wiem jak powinno byc, nie znam sie
ale pierwsze foto jest swietne

-

cichy
- Rycerz forum
-
- Posty: 1115
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
- Lokalizacja: nibylandia
- Gadu-Gadu: 2025499
przez Tisaja » poniedziałek, 21 maja 2007, 19:29
Na 2 i 3 przypomina Kinge Rusin...
Śliczna dziewczyna...

-

Tisaja
- Gwiazdor
-
- Posty: 1686
- Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
- Lokalizacja: Wyszłam z morza
- Gadu-Gadu: 6759706
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość