NataliaW...galeria.

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Postprzez Garis » czwartek, 9 cze 2005, 11:52

Normlanie dzieło sztuki.
Garis
Twardziel
 
Posty: 107
Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez MarcinR » piątek, 10 cze 2005, 10:02

:spoko: Pelen uznania i podziwu ...

Z powazaniem MarcinR
MarcinR
 

Postprzez Garis » piątek, 10 cze 2005, 11:57

Może to znak, żeby przełamać strach do ptaków :)
Garis
Twardziel
 
Posty: 107
Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez Sato » piątek, 10 cze 2005, 12:24

fajnego masz... ptaszka... Natalio :smiech:
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez FiDo » piątek, 10 cze 2005, 16:13

to co? na ruszt z nim :twisted:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez kamila » piątek, 10 cze 2005, 16:28

FiDo napisał(a):to co? na ruszt z nim :twisted:

yhhh, Ty okrutniku! Tylko Mariusze bez serca tak się zachowuja! :P
Ładna fota, słodki ptaszek, ciekawe jakby smakował? :twisted: :wink: , hyhy [żart]
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » sobota, 11 cze 2005, 22:22

to teraz przymuszasz go do bycia modelem?? :) co to za hustawka? niezle zdjecie ;)))
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez sanddra » wtorek, 14 cze 2005, 12:09

Ten ptaszek przypomniał mi jak to kilka lat pod rząd miałam takie maleństwa w domku przyniesione ... bo ktoś tam rozbił gniazdo, gdzieś ptak wpadł pod auto, itd. Nie ważny powód, ważne to w człowieku który potrafi się zatrzymać i chcieć pomóc.
Czasem się uda, czasem nie ale próbować warto. Co do zdjęć to najbardziej podoba mi się to z dziadkiem pod ratuszem, pomijam to które wygrało konkurs bo to zostało już ocenione tak jak na to zasłużyło.
Świetnie robisz zdjęcia ludzi, mam wrażenie że potrafisz na nich patrzeć nie tylko oczkami, ale i duszą pokazując więcej, w ciekawy sposób.
Wpływ Brata Waldka widać, zresztą bardzo dobry wpływ, ale nie na tyle silny, żeby przysłaniał Twój sposób widzenia świata.

Pozdrawiam ciepło i życzę kolejnych udanych udanych zdjęć (to nie komplement tylko egoizm - lubię oglądać).
sanddra
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): poniedziałek, 13 cze 2005, 17:50

Postprzez FiDo » piątek, 24 cze 2005, 21:53

o zesz w morde Natalia!!! brak mi slow :prosze: :prosze: :prosze: :prosze: :prosze: :prosze: :prosze: :prosze: szkoda, ze podloga taka twarda, bym schowal leb pod ziemie :) pierwsze jest moim faworytem
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości