Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.
przez redlovebloodgirl » piątek, 26 maja 2006, 21:34
popieram WZT

3 mi sie baaaardzo podoba

-

redlovebloodgirl
- Mieszka tu
-
- Posty: 917
- Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
- Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno
przez Tisaja » piątek, 26 maja 2006, 22:08
marko.. wszystkie sa naprawde urocze... Jednak to pierwsze....jest niesamowite ! To słońce wyglada jak malowane... ta poświta... naprawde cudne
Zresztą to z drogą ku wiatrakom.. tez robi wrażenie...takie "soczyste" kolory

Gratuluję !
-

Tisaja
- Gwiazdor
-
- Posty: 1686
- Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
- Lokalizacja: Wyszłam z morza
- Gadu-Gadu: 6759706
przez Martius » piątek, 26 maja 2006, 22:23
1 za ciemne
-

Martius
- Mieszka tu
-
- Posty: 881
- Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
- Lokalizacja: +o1
- Gadu-Gadu: 3816630
przez Flo » sobota, 27 maja 2006, 00:01
dobra fota z wiatrakami
-

Flo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3981
- Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
- Lokalizacja: pod spodem
- Gadu-Gadu: 0
przez FiDo » sobota, 27 maja 2006, 00:12
pierwsze jest okej, dobrze wydobyte ksztalty. ale trzecia bije moim zdaniem wszystkie Twoje fotki krajobrazowe. zdjecie bardzo dobre

(sam sie nie moge doczekac kiedy zapuszcze sie miedzy te wiatraki z aparatem)
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez kamila » sobota, 27 maja 2006, 00:28

wiatraczki są bardzo git..
-
kamila
- Arcymistrz
-
- Posty: 4036
- Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
- Lokalizacja: kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 0
przez Sato » sobota, 27 maja 2006, 10:10
FiDo napisał(a):pierwsze jest okej, dobrze wydobyte ksztalty. ale trzecia bije moim zdaniem wszystkie Twoje fotki krajobrazowe. zdjecie bardzo dobre

(sam sie nie moge doczekac kiedy zapuszcze sie miedzy te wiatraki z aparatem)
lol.. az do dzis myslalem, ze to ja bede pierwszy ktory zapoda Tu wiatraka... ale f pisdoo... caly misterny plan poszedl... w las.
-

Sato
- Dyskutant
-
- Posty: 198
- Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
- Lokalizacja: z Marsa :)
przez FiDo » sobota, 27 maja 2006, 10:11
Sato napisał(a):lol.. az do dzis myslalem, ze to ja bede pierwszy ktory zapoda Tu wiatraka... ale f pisdoo... caly misterny plan poszedl... w las.
sorry Winnettou, planuje ta akcje juz od kilku miesiecy

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez Sato » sobota, 27 maja 2006, 10:20
FiDo napisał(a):Sato napisał(a):lol.. az do dzis myslalem, ze to ja bede pierwszy ktory zapoda Tu wiatraka... ale f pisdoo... caly misterny plan poszedl... w las.
sorry Winnettou, planuje ta akcje juz od kilku miesiecy

bede w k-g dopiero w polowie czerwca... zatem do tej pory pewnie bedzie tu juz cala masa fotek z tymi wicherkami
a co do fotki wiatrakow Marko, to srednio mi sie podoba

-

Sato
- Dyskutant
-
- Posty: 198
- Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
- Lokalizacja: z Marsa :)
przez FiDo » sobota, 27 maja 2006, 10:22
ostatni offtop - sesje koncze w lipcu, wiec chyba przegram wyscig

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez Tisaja » wtorek, 20 cze 2006, 21:59
Zamek muzeum - Budapeszt , Panorama na Parlament i baseny termalne sa super..
Kurcze na wszystkich fotkach sa niesamowicie intensywne kolory.. . bardzo to mile dla oka jest...

-

Tisaja
- Gwiazdor
-
- Posty: 1686
- Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
- Lokalizacja: Wyszłam z morza
- Gadu-Gadu: 6759706
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość