groszeq napisał(a):Zabieram się za Paulo Coelho "Zahir"
Polecam
Dopiero się zabierasz i już polecasz.. sprytnie
A ja zabieram się za.. Friedrich Nietzsche "Ecce homo. Jak się staje, czym się jest"..
groszeq napisał(a):Polecam, bo czytałam wszystkie jesgo książki i każda mi sie podobałaWięc i tą polecam


WZT napisał(a):Achilles napisał(a):Zaczelem sage Wiedźmina ( i wszystko jasne)
Polecam ja pocz przeczytaniu tej sagi stwierdzilem ze autor jest lepszy od Tolkiena....

Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość