Jaką książkę teraz maglujesz vol. 2.

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Postprzez Morland » piątek, 24 cze 2005, 18:05

groszeq napisał(a):Zabieram się za Paulo Coelho "Zahir"

Polecam

Dopiero się zabierasz i już polecasz.. sprytnie :P
A ja zabieram się za.. Friedrich Nietzsche "Ecce homo. Jak się staje, czym się jest"..
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez groszeq » piątek, 24 cze 2005, 21:21

Polecam, bo czytałam wszystkie jesgo książki i każda mi sie podobała :roll: Więc i tą polecam :P
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Morland » piątek, 24 cze 2005, 22:18

groszeq napisał(a):Polecam, bo czytałam wszystkie jesgo książki i każda mi sie podobała :roll: Więc i tą polecam :P

Ale polecając ją nie przeczytałaś jej jeszcze.. więc w chwili pisania posta mówienie, że przeczytałaś wszystkie jego książki było kłamstwem.. oj, nie pójdziesz do nieba :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Olga » piątek, 24 cze 2005, 22:34

Graham Masterton "Strażnicy piekła"

Straszliwie okaleczone zwłoki młodej Amerykanki Julii Winward zostają wyłowione z Tamizy. Jej brat Joshua wraz we swoją dziewczyną Nancy probują na własną rękę wyjaśnić zagadkę morderstwa. Szereg tajemniczych wydarzeń daje podstawy do domniemania, iż za okrutnym zabójstwem kryje się coś więcej. Okazuje się, iż w Londynie nie ma ulicy, przy której Julia wynajmowała mieszkanie, ani firmy która ją zatrudniała. Joshua i Nancy odnajdują "bramę" prowadzącą do "alternatywnego" Londynu - świata równoległego, którym rządzi terror i zbrodnia - i stają do walki z zakapturzonymi strażnikami.


Polecam zdecydowanie. :spoko: :spoko:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Slayer » piątek, 24 cze 2005, 22:43

Robert Ludlum: Zdrada Tristana... typowo ludlumowska ksiazka, poziom jak przystalo na mistrza: wysoki.
Czas akcji to II Wś, czyli dosc czesty teatr dla powiesci Ludluma, bohater jak zawsze milioner i jak prawie zawsze szpieg... Pomyslec ze wiekszosc jego ksiazek jest taka schematyczna a i tak czlowiek czyta je z zapartym tchem, a gdy juz przeczyta to zaluje, ze tak szybko :)
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Achilles » wtorek, 28 cze 2005, 20:56

Zaczelem sage Wiedźmina ( i wszystko jasne)
Achilles
Nowicjusz
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 9 lip 2004, 22:44
Lokalizacja: Gwiazda Śmierci

Postprzez anula » czwartek, 30 cze 2005, 22:09

"Rozwiedź Jacka"-Colin Bateman
"Zabawna, trzymająca w napięciu książka osadzona w realiach współczesnego Belfastu, zarazem intrygująca i pełna obserwacji socjologicznych. Wiodący dość monotonną, urozmaicaną jedynie strumieniami alkoholu i licznymi przyjęciami, egzystencję młody dziennikarz przeżywa poważny kryzys małżeński. Traci afekt do swej żony, Patrycji, i właśnie wtedy na jego drodze staje piękna Margaret. Od tej chwili wydarzenia rozwijają się z szybkością wirującej karuzeli? "
Avatar użytkownika
anula
Ważniak
 
Posty: 260
Dołączył(a): niedziela, 16 sty 2005, 17:21
Lokalizacja: miejscowa

Postprzez Slayer » czwartek, 30 cze 2005, 22:48

WZT napisał(a):
Achilles napisał(a):Zaczelem sage Wiedźmina ( i wszystko jasne)


Polecam ja pocz przeczytaniu tej sagi stwierdzilem ze autor jest lepszy od Tolkiena.... :D


Tolkien wogole przynudzal :P
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Joey » czwartek, 30 cze 2005, 23:53

Tom Clancy - Polityka - idzie marnie ale idzie :P
Joey
 

Postprzez Mariol » piątek, 1 lip 2005, 12:32

Achilles napisał(a):Zaczelem sage Wiedźmina ( i wszystko jasne)


Ja też zaczęłam... :]
Mariol
 

Postprzez RaCiK » piątek, 1 lip 2005, 15:05

Anne Robillard : " Szmaragdowi Rycerze - Ogień na niebie "
Mam nadzieję, że to nie będzie stracony czas.
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez anula » piątek, 1 lip 2005, 21:51

"Białe noce"- Elwood Reid
ksiazka zapowiada sie bardzo fajnie,ale kurde opisy, opisy, opisy za duzo ich blee :P
jakos sie przemoge :)
Avatar użytkownika
anula
Ważniak
 
Posty: 260
Dołączył(a): niedziela, 16 sty 2005, 17:21
Lokalizacja: miejscowa

Postprzez groszeq » sobota, 2 lip 2005, 13:14

Morland napisał(a):oj, nie pójdziesz do nieba :P


Wiesz :| nie zależy mi :twisted:

Mariol ciekawe dzięki komu :mg:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości