i niezly mialas pomysl z miejscowka na moscie 
NataliaW napisał(a):Ja mam zawsze ładne modelki....Teraz czekam jeszcze na jakiegoś przystojnego modela.......
HI-HOT, a kogo Ci przypomina?
jakos zdjecia tej pani tak nie bardzo. cos bym w nich zmienil ale nie wiem dookladnie co;) natomiast zdjecie ze swieczka troche chyba za jasne. za duzy blask dala swieczka. jeszcze zdjecie pana stojacego pod sciana (z tych wczesniejszych) zrobilo na mnie wrazenie:) cos w sobie ma ( bez skojazen nie ten pan
tylko zdjecie)
aha i jeszcze zdjecie dziewczynki z czyms na szyi. to chyba zdjecie robione w galeri w ratuszu
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość