przez FiDo » poniedziałek, 29 maja 2006, 12:37
chrano, bardzo fajne fotki
WZT, jakie fotki robisz to jest Twoja brocha. jezeli focisz do kolorowej gazety - robisz foty kolorowe. jezeli czarno-bialej, dobrze jest pstrykac kolorowe, a pozniej na c-b przerobic. jezeli focisz dla siebie, Twoj wolny wybor. ale dobrze jest zmienic na c-b kiedy jakis kolor w tle odwraca uwage od glownego tematu, albo kolorystyka po prostu nie pasi. ew. balans bieli zle dobierzesz. wtedy c-d Cie ratuje.