Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.
przez Bruno » poniedziałek, 18 kwi 2005, 17:31
Przyszla kryska i na mnie. Pogrzebalem troszq na dysku i oto one..
1. Ciekawe czy ktos pozna ta czupryne.
2.
3.
4.
Po chwilowych problemach juz widac wszystko.
-

Bruno
- Rycerz forum
-
- Posty: 1034
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
- Lokalizacja: K-g
- Gadu-Gadu: 0
przez FiDo » poniedziałek, 18 kwi 2005, 17:45
hehehe, Ryba

na tej fotce wyglada jak king kong w stosunku do Olki. tez tam bylem, kieblache jadlem i piwo pilem

trzecie zdjecie mi sie podoba. polecam ci Bruno zainwestowac w inny aparacik. za taka kase ile kosztuje zenit kupilbys o wiele lepszy aparat.
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez Bruno » środa, 20 kwi 2005, 20:47
5. Before
6. After

-

Bruno
- Rycerz forum
-
- Posty: 1034
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
- Lokalizacja: K-g
- Gadu-Gadu: 0
przez FiDo » środa, 20 kwi 2005, 21:29
pierwsza fota oczywiscie ciekawsza

szkoda, ze nie zdazyles cyknac calego slonca
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez yennefer » środa, 20 kwi 2005, 21:32
podoba mi sie 2 i 3 (choc przeszkadza mi ta nieco rozczochrana glowa bo zaslania ladny widok

))
-

yennefer
- Mieszka tu
-
- Posty: 961
- Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
- Lokalizacja: ...
przez Bruno » niedziela, 24 kwi 2005, 21:25
7. Sezon cieplowniczy trwa...

-

Bruno
- Rycerz forum
-
- Posty: 1034
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
- Lokalizacja: K-g
- Gadu-Gadu: 0
przez Bruno » poniedziałek, 25 kwi 2005, 17:00
MixXxer napisał(a):Jak dla mnie za ciemne te zdjecia albo zle ustawiles sie nie uwzgeldniajac swiatla
Strasznie dziwne, ze zdjecia sa ciemne... zwlaszcza, ze robione o zmroku, albo juz po nim

-

Bruno
- Rycerz forum
-
- Posty: 1034
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
- Lokalizacja: K-g
- Gadu-Gadu: 0
przez FiDo » poniedziałek, 25 kwi 2005, 17:22
MixXxer, i bardzo dobrze. robiac zdjecia pod slonce mozna podkreslic ksztalty. mysle, ze zdjecie z czarnymi sylwetkami jest atrakcyjniejsze niz to samo zdjecie zrobione o innej porze dnia z tego samego miejsca.
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez wredniak » poniedziałek, 25 kwi 2005, 21:35
Fido, wiesz,ze dzwonia ale nie wiesz gdzie.Twoj przedmowca ma racje. 1 i 2 zdjecie wygladaloby korzystniej, gdyby byly tak skadrowane jak ostatnie. Takie jest moje zdanie i pewnie rozni sie od podrecznikowych madrosci

Jestem tylko skromnym amatorem.

-
wredniak
- Ważniak
-
- Posty: 213
- Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 21:42
- Lokalizacja: kolobrzeg
przez FiDo » poniedziałek, 25 kwi 2005, 22:37
wredniak napisał(a):Fido, wiesz,ze dzwonia ale nie wiesz gdzie.Twoj przedmowca ma racje. 1 i 2 zdjecie wygladaloby korzystniej, gdyby byly tak skadrowane jak ostatnie. Takie jest moje zdanie i pewnie rozni sie od podrecznikowych madrosci

Jestem tylko skromnym amatorem.

sorry, mialem na mysli tylko ostatnie zdjecie. nie ogol. jezeli idzie o poprzednikow to sie zgadzam.
a co do ostatniego zdjecia mozna by troche przyciac z lewej, bo kompozycja przy tak szerokim formacie ucieka zabardzo na prawo
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez Bruno » wtorek, 3 maja 2005, 21:27
8. Okienko w murze na Hradczanach
9. ...
10. Moze do mnie pisze??
11. Kamienczyk

-

Bruno
- Rycerz forum
-
- Posty: 1034
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
- Lokalizacja: K-g
- Gadu-Gadu: 0
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość