pastor napisał(a):co do dzwieku to fakt, troche sie tam krzaczy z obrazem, ale temat muzyczny jak najbardziej spoko spoko (nikt nie jest od wszystkiego) ... co do nocnej wegetacji, po efekcie koncowym, mozna zauwazyc ze warto bylo...
![]()
![]()
...a teraz proste pytanie, masz zamiar kroczyc dalej w tym kierunku i to rozwijac?
![]()
![]()
no, zalezalo mi na jednostajnym rytmie, tak jak serce bije. z fletow nie jestem zadowolony, wydaje mi sie, ze to gwizdanie w najbardziej dynamicznych momentach nie wzmacnia efektu
czy chce rozwijac? zalezy o co pytasz
jesli idzie o temat to jest to druga moja praca dotyczaca go (piewszy byl performence) i na jakis czas to zostawiam.
jezeli idzie o ten konkretny film, chcialbym go troche poprawic. ale to dopiero w niedalekiej (mam nadzieje) przyszlosci, gdy od niego odpoczne i zmienie komputer na lepszy
jesli idzie o film w znaczeniu generalnym - tak, zdecydowanie


) ... co do nocnej wegetacji, po efekcie koncowym, mozna zauwazyc ze warto bylo...
nie bede dziekowal co by nie zapeszac