marleyki w latarni morskiej

Ten dział dotyczy muzyki i wszystkich spraw z nią związanych. Jeżeli lubisz słuchać, grać, komponować czy rozmawiać o muzyce - pisz tutaj.

Postprzez barmaid » wtorek, 16 maja 2006, 16:01

Ok. Po części się z Wami zgadzam, że ten sam repertuar, że ilu ludzi, tyle gustów muzycznych, że jedni by chcieli tanecznie, inni rockowo.Wszystko git. Ale mnie wkurza fakt, że Rysio sobie pisze/ no ma prawo.../, że przyszedł i nie było reggae.No Rysio... do której można czekać na ludzi z tym reggae?? Przychodzicie na imprezy ok 1 w nocy, bardzo często już nie w stanie się bawić i marudzicie... Pamiętajcie, że my ten biznes prowadzimy przede wszystkim dlatego, by coś dla młodych robić.... no i dla pieniędzy.A Wy to macie w nosie.Koncert zaczyna się planowo o 21, przychodzicie o 22-23 i jesteście zdziwieni, że już koniec, albo, że musicie płacić za bilety.Kapela czeka, my się wstydzimy, że frekwencja mierna...a po koncercie po piwku na ławce przychodzicie się "bawić".Bądźmy fair.Takie jest moje zdanie. Uszanujcie, że /tak jak pisałam wcześniej/ ktoś chce jeszcze cokolwiek dla młodych kołobrzeżan robić.
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Didi » wtorek, 16 maja 2006, 16:01

Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez j0shu4 » wtorek, 16 maja 2006, 16:03

chrzano a w ktorej knajpie puszczasz swoje plyty ?
zreszta ja to rozumiem
kazdy ma jakas wizje tego co robi to po pierwsze
po drugie gdyby kazdy przynosil swoje plyty z ulubiona muzyka zrobilby
sie po prostu bu[beep]
inna sprawa ze b.duzo plyt przynoszonych przez ludzi to np. death metal
ja nie mam ochoty na sluchanie tego
ps. co znaczy klient nasz pan w takim wypadku bo tego akurat nie rozumiem
klient to taki dla ktorego robi sie taka i taka impreze , przychodzac na nia i placac za wjazd akceptuje to
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Suzy » wtorek, 16 maja 2006, 16:08

... byłam świadkiem jak ktoś przyniósł płytę do latarni i osoba puszczająca serdecznie podziękowała za dobre kawałki i za każdym razem długi czas puszczała je często (szczególnie jeden) z dedykacją dla tego chłopaka... może faktycznie zamiast narzekać wszyscy w następny piątek podrzucą coś od siebie ? o taka zorganizowana akcja ? potem może coś się z tego fajnego wybierze... jakaś nowa playlista i każdy będzie zadowolony ? (tylko bez metalu-to ustalono) :wink:
zamiast marudzenia troszkę chęci i wysiłku z każdej strony...

i muszę się zgodzić, że marudzimy, że imprezy zaczynają się o 1 a o tej godzinie właśnie sami zazwyczaj przychodzimy... :oops:
jak to ktoś kiedyś śpiewał "chcesz zmienić ten świat... zacznij od siebie"

...ale chyba warto nad tym pomyśleć, bo szkoda stracić ostatnie sensowne miejsce do którego się chodzi w tym mieście...
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez barmaid » wtorek, 16 maja 2006, 16:14

Suzy... zadowolenie wszystkich to absurd.Taki stan rzeczy nie jest do osiągnięcia.Kończąc temat, bo jest on trochę bez sensu... Latarnia była i będzie taka jak jest, nic tego nie zmieni.Obiecać Wam mogę tylko tyle, że będę próbowała wpłynąć nieco na rozszerzenie repertuaru.A do Was wszystkich apel.Proszę szanujcie to, że ktoś dla Was ciągnie ten kiepsko opłacalny biznes.Jak macie zamiar przychodzić na koncerty, to pamiętajcie, że one o konkretnej godzinie się zaczynają, to naprawdę wstyd dla nas przed kapelami, że musimy czekać. I na koniec... warto czasem przyjść pobawić się na trzeźwo...wszystko wtedy wygląda lepiej. :)
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez barmaid » wtorek, 16 maja 2006, 16:48

Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez j0shu4 » wtorek, 16 maja 2006, 16:54

Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez barmaid » wtorek, 16 maja 2006, 17:07

No umówili się z nami na 22 maja.Ale...primo...to poniedziałek, secundo...6 osób trzeba przenocować. I co my mamy zrobić... chyba ich odwołamy, bo jak znam życie nikt na jazz w poniedziałek nie przyjdzie, chociaż warto...naprawdę.Zastanawiamy się więc... Znowu być w plecy ?
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez j0shu4 » wtorek, 16 maja 2006, 20:13

Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości