Lyrics

Ten dział dotyczy muzyki i wszystkich spraw z nią związanych. Jeżeli lubisz słuchać, grać, komponować czy rozmawiać o muzyce - pisz tutaj.

Postprzez Bonhart » sobota, 23 gru 2006, 16:11

Wilki - Beniamin




Nosił czarną koszulę, miał oczy pełne łez, a na imię Beniamin
Nie było takich miejsc w których nie chciał by być
Płakał z deszczem i nocą, gdy szukał swoich gwiazd, pytał wciąż o to samo:
Kiedy skończy się taka droga i gdzie...

Gdzie jest mój dom, dom, dom...

Lato wybuchło miłością i biegli odtąd jak białe, szalone konie
Lecz siły coraz mniej mieli w drodze we mgle
A potem poszli już razem szukać nowych gwiazd
Pytali znów o to samo
Kiedy skończy się taka droga i gdzie...

Gdzie jest nasz dom, dom, dom...
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Bonhart » sobota, 23 gru 2006, 16:21

Urszula - Totalna hipnoza




Sto druga frustracja osiemsetny stres
znowu alienacja samotnyś jak pies
najłatwiejszy unik najłatwiejszy lot
tak skuteczny wynik minimalny koszt
sam się obsadziłeś sam na scenie grasz
jakże się sprawdziłeś w roli życia ach!
Mylisz się niestety plakat zdziwi cię
płonące litery w roli głównej śmierć
totalna hipnoza totalny trans
błękitna narkoza patent na raj
totalna hipnoza kosmiczny trans
za dozą wciąż doza klatka bez krat
na wietrze pochodnie w pełnym blasku dnia
niewidoczny płomień lecz powietrze drga
głosy naszych syren opuściły nas
człowiek z tamburynem właśnie daje znak
biali aniołowie poprowadzą cię
poprzez czarny tunel poprzez wielki lęk
za barierą światła elektryczna noc
już zapałka zgasła kolysanka stop
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez kamila » sobota, 23 gru 2006, 22:11

K.K, czyli jak spowodować totalną zmiane nastroju.. jutro wielki dzień, ponoć nie czas na smutki, ponoć zwierzęta przemawiają w tym dniu ludzkim głosem, tak, ponoć można też być zawsze zadowolonym z życia..

Kasia Kowalska
A to co mam

Może znaczysz więcej niż sam wiesz
Może pragnę Cię bardziej
Niż ktokolwiek kiedyś pragnął Cię
Może jesteś kimś kim łatwiej być
Może głuchym milczeniem
Kiedy pytam dokąd iść

I dokładnie tak, tak smakuje ten lęk
I strach, że gdy skończy się dzień
Tak spokojnie mi odpowiesz...

Mogę zwątpić w to, co dzieje się
Kiedy każesz mi dążyć
Tam, gdzie jest niepewny cel
Może nie chcę w taki sposób żyć
Nie chcę być twoim grzechem
Który wolisz z siebie zmyć

I dokładnie tak, tak smakuje ten lęk
I strach, a gdy skończy się dzień
Tak spokojnie mi odpowiesz
Że to co mam, nie wystarczy Ci
To co mam, nie mogłam dłużej kryć
W to co mam, wierzyłam nieprzytomnie
A to co mam, miało wszystko Ci zastąpić

I dokładnie tak...
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez keeper » niedziela, 24 gru 2006, 17:48

East 17 i "Stay another day". Czy ktos to jeszcze pamieta? 1994 rok chyba ...

Baby if you've got to go away
I don't think
I can take the pain
Won't you stay another day
Oh, don't leave me alone like this
Don't say it's the final kiss
Won't you stay another day

Don't you know
We've come too far now
Just to go
And try to throw it all away
Thought I heard you say
You love me
That your love was gonna be here to stay
I've only just begun
To know you
All I can say is
Won't you stay just one more day

Chorus:
Baby if you've got to go away
I don't think
I can take the pain
Won't you stay another day
Oh, don't leave me alone like this
Don't say it's the final kiss
Won't you stay another day


I touch your face while you are sleeping
And hold your hand
Don't understend what's going on
Good times we had return
To haunt me
Though it's for you
All that I do seem to be wrong

Chorus:
Baby if you've got to go away
I don't think
I can take the pain
Won't you stay another day
Oh, don't leave me alone like this
Don't say it's the final kiss
Won't you stay another day...
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez K@sia » poniedziałek, 25 gru 2006, 12:32

Mezo "Ważne" :D

Ważne że potrafisz widzieć dobro
Ważne że dostrzegasz jego ogrom
To kształtuje twój światopogląd
Człowiek tu musi wejść w krwiobieg.

Po raz setny powtarzasz że świat jest szpetny
Taki z ciebie sceptyk na bok sentymenty
Mnie od wygranej dzielą centymetry.
Finisz!, a ty mnie wciąż za to winisz
Masz prawo do własnej opinii ,ok.
Ja mam prawo mieć prawo mieć swoją filozofię
Ten image, optymizm jest ważny
Bez niego świat był by straszny
A wszystko zaczyna się w waszych głowach
Możesz przyjąć co zawarte w naszych słowach
Albo powtarzać hasła że wszyscy kradną, a Polska to jedno wielkie bagno.
To nie poprawi raczej sytuacji,
w naszej demokracji nie wykorzystano okazji,
by jeszcze raz uwierzyć w słowo „człowiek”
uwierzyć tak aby to weszło w krwiobieg.

Ref.
Ważne że potrafisz widzieć dobro
Ważne że doceniasz jego ogrom
To jest twój światopogląd.
Musi wyjść, musi.

Gdybym nie wierzył w żaden ideał już dawno schowałbym mikrofon w futerał.
Rap teatr dawno by mnie strawił, goliat rzeczywistości by mnie zabił.
Ktoś sprawił że mam chęć walczyć jak Dawid,
i powstrzymywać bieg pędzących lawin.
To chyba ważne że utrzymuję tą basztę
i po burzy czekam na tęczę nad miastem.
Ważne gdy patrzysz z nadzieją że ta niedziela
nie będzie ostatnią niedzielą.
Że jak sobie pościelą ludzie tak się wyśpią.
Jaką postawę przyjmą taką ujrzą przyszłość.
Dla tych wszystkich pozdrowienia,
Mamy sporo do zrobienia by świat pozmieniać
Przeszłość jest tatuażem – nikt jej nie zmaże.
Ważne że potrafimy żyć tu razem.

Ref.
Ważne że potrafisz widzieć dobro
Ważne że doceniasz jego ogrom
To jest twój światopogląd.
Musi wyjść, musi.

Ważne że potrafisz widzieć dobro
Ważne że dostrzegasz jego ogrom
To kształtuje twój światopogląd
Człowiek tu musi wejść w krwiobieg. x2
Avatar użytkownika
K@sia
Ważniak
 
Posty: 202
Dołączył(a): środa, 25 paź 2006, 23:20
Lokalizacja: z Zielonego Wzgórz@

Postprzez K@sia » poniedziałek, 25 gru 2006, 12:35

Verba " Jesteś wspomnieniem" :D

Ref:
Jesteś tą jedyną, miłością, moją nadzieją
Moją dziką plażą, wpomnieniem
Którego nam nie odbiorą.

W moich oczach tamte gwiazdy
Te chwile, serce z piasku na plaży
Nieuchwytny obraz marzeń
Jeden koc był dla nas całym światem
Miedzy ludźmi My, tylko MY, Ja i Ty
Nasze piękne sny
Których nie skradnie nam już nikt
Te spacery nad brzegiem
Zniakająca słońca czerwień
Niesieni na skrzydłach wiatru
Za horyzont, kochaliśmy się
Dzikość fal, słodkie pojrzenie
Nasza miłość zapisana palcem na niebie
Pragnę zostać tu, blisko Ciebie

Ref:
Jesteś ta jedyna, miłościa, moja nadzieja
Moja dziką plażą, wpomnieniem
Którego nam nie odbiorą.

Byłaś dla mnie wszystkim
Lecz odeszłaś niewiadomo gdzie
Tylko w mojej głowie delikatny szept
Przypomina jak pragnełaś mnie
Gdzie jesteś teraz
Kiedy chłód poranku przeszywa mnie
Co robisz teraz
Kiedy każdej nocy budzę się i nei ma CIę
Czy pamiętasz jeszcze tę naszą piosenkę
W rytm, której biły nasze serca
Przy której chwila stawała się piekniejsza
Teraz siedzę sam z garścią piasku
Fale już dawno zakrył brzeg
Będę czekał za TObą
Wiedząc, że nie zapomnisz mnie.

Ref:
Jesteś tą jedyna, miłością, moją nadzieją
Moja dziką plażą, wpomnieniem
Którego nam nie odbiorą./ 2x
Avatar użytkownika
K@sia
Ważniak
 
Posty: 202
Dołączył(a): środa, 25 paź 2006, 23:20
Lokalizacja: z Zielonego Wzgórz@

Postprzez j0shu4 » poniedziałek, 25 gru 2006, 12:44

++++James Brown - It's A Man's, Man's, Man's World++++++++++++

This is a man's world
This is a man's world
But it would be nothing
Nothing without a woman to care

You see man made the cars
To take us over the world
Man made the train
To carry the heavy load
Man made the electro lights
To take us out of the dark
Man made the bullet for the war
Like Noah made the ark
This is a man's man's, man's world
But it would be nothing
Nothing without a woman to care

Man thinks of our little baby girls And the baby boys
Man make them happy 'Cause man makes them toys
And aher man make everything, everything he can
You know that man makes money to buy from other man
This is a man's world
But it would be nothing, nothing
Not one little thing
Without a woman to care

He's lost in the wilderness
He's lost in the bitterness
He's lost, lost and .....

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez cushu » środa, 27 gru 2006, 15:58

Modjo - Lady (hear me tonight)

Lady hear me tonight
Coz' my feeling is just so right
As we dance by the moonlight
Can't you see you're my daylight
Lady I just feel like
I won't get you out of my mind
I feel love for the first time
And I know that it is true
I can tell by the look in your eyes

Lady hear me tonight
Coz' my feeling is just so right
As we dance by the moonlight
Can't you see you're my daylight
Lady I just feel like
I won't get you out of my mind
I feel love for the first time
And I know that it is true
I can tell by the look in your eyes

Lady hear me tonight
Coz' my feeling is just so right
As we dance by the moonlight
Can't you see you're my daylight
Lady I just feel like
I won't get you out of my mind
I feel love for the first time
And I know that it is true
I can tell by the look in your eyes

Lady hear me tonight
Coz' my feeling is just so right
As we dance by the moonlight
Can't you see you're my daylight
Lady I just feel like
I won't get you out of my mind
I feel love for the first time
And I know that it is true
I can tell by the look in your eyes

Lady hear me tonight
Coz' my feeling is just so right

Lady I just feel like
I feel love for the first time

Lady hear me tonight
Can't you see you're my daylight

Lady I just feel like
I won't get you out of my mind


Czekajac na upragniona wiosne...
To juz tylko jakies 150 dni i znowu slonce bedzie grzalo nasze wylysiale glowy :wink:
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez Suzy » środa, 27 gru 2006, 22:08

Ania "zostań"

Zostań dziś mym kolegą
Porozmawiaj chwilę ze mną
Tam gdzie idziesz nie czeka nikt
Przyjacielem więc zostań mym

Twoja podróż niech skończy się
Na tym krześle tu obok mnie
Ja mam wszystko czego ci brak
Być może uda się nam ...


jakoś tak nostalgicznie mi na wyjeździe... :roll:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez padalec_ » czwartek, 28 gru 2006, 23:38

kapela: klop
tekst: jajco
du - pa
du - pa
jaj- ka
jaj - ka
niech - ci - zetrze - skórę
niesprawiedliwość
aaaa- ch
tarka
padalec_
Twardziel
 
Posty: 98
Dołączył(a): czwartek, 13 lip 2006, 17:43

Postprzez Bonhart » czwartek, 28 gru 2006, 23:43

skorp!on napisał(a):Wet Fingers - Hi Fi Superstar

mega długi tekst :)

Hi-Fi Superstar Super Hit
Discjockey Szczerzy Kły Znad Konsolety


i tak 8 minut :P



a ja nie moglem za cholere zrozumiec co tam spiewaja...ale muza fajna :)





EMINEM LYRICS

"Like Toy Soldiers"

Step by step, heart to heart, left right left
We all fall down...

[Chorus]
Step by step, heart to heart, left right left
We all fall down like toy soldiers
Bit by bit, torn apart, we never win
But the battle wages on for toy soldiers

[Verse 1]
I'm supposed to be the soldier who never blows his composure
Even though I hold the weight of the whole world on my shoulders
I am never supposed to show it, my crew ain't supposed to know it
Even if it means goin' toe to toe with a Benzino it don't matter
I'd never drag them in battles that I can handle unless I absolutely have to
I'm supposed to set an example
I need to be the leader, my crew looks for me to guide 'em
If some shit ever does pop off, I'm supposed to be beside 'em
That Ja shit I tried to squash it, it was too late to stop it
There's a certain line you just don't cross and he crossed it
I heard him say Hailie's name on a song and I just lost it
It was crazy, this shit went way beyond some Jay-z and Nas shit
And even though the battle was won, I feel like we lost it
I spent too much energy on it, honestly I'm exhausted
And I'm so caught in it I almost feel I'm the one who caused it
This ain't what I'm in hip-hop for, it's not why I got in it
That was never my object for someone to get killed
Why would I wanna destroy something I help build
It wasn't my intentions, my intentions was good
I went through my whole career without ever mentionin' Suge
And that was just out of respect for not runnin' my mouth
And talkin' about something that I knew nothing about
Plus Dre told me stay out, this just wasn't my beef
So I did, I just fell back, watched and gritted my teeth
While he's all over t.v. down talkin' a man who literally saved my life
Like [beeep eng.] it i understand this is business
And this shit just isn't none of my business
But still knowin' this shit could pop off at any minute cuz

[Chorus]

[Verse 2]
There used to be a time when you could just say a rhyme
And wouldn't have to worry about one of your people dyin'
But now it's elevated cuz once you put someone's kids in it
The shit gets escalated, it ain't just words no more is it?
It's a different ball game, callin' names and you ain't just rappin'
We actually tried to stop the 50 and Ja beef from happenin'
Me and Dre had sat with him, kicked it and had a chat with him
And asked him not to start it he wasn't gonna go after him
Until Ja started yappin' in magazines how we stabbed him
[beeep eng.] it 50 smash 'em, mash 'em and let him have it
Meanwhile my attention is pullin' in other directions
Some receptionist at The Source who answers phones at his desk
Has an erection for me and thinks that I'll be his ressurection
Tries to blow the dust off his mic and make a new record
But now he's [beep]ed the game up cuz one of the ways I came up
Was through that publication the same one that made me famous
Now the owner of it has got a grudge against me for nothin'
Well [beeep eng.] it, that [beeeeeep eng.] can get it too, [beeep eng.] him then
But I'm so busy being pissed off I don't stop to think
That we just inherited 50's beef with Murder Inc.
And he's inherited mine which is fine ain't like either of us mind
We still have soldiers that's on the front line
That's willing to die for us as soon as we give the orders
Never to extort us, strictly to show they support us
We'll maybe shout 'em out in a rap or up in a chorus
To show them we love 'em back and let 'em know how important it is
To have Runyan Avenue, soldiers up in our corners
Their loyalty to us is worth more than any award is
But I ain't tryna have none of my people hurt and murdered
It ain't worth it, I can't think of a perfecter way to word it
Then to just say that I love ya'll too much to see the verdict
I'll walk away from it all before I let it go any further
But don't get it twisted, it's not a plea that I'm coppin'
I'm just willin' to be the bigger man
If ya'll can quit poppin' off at the jaws, well then I can
Cuz frankly I'm sick of talkin'
I'm not gonna let someone elses coffin rest on my conscience cuz

[Chorus]
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez kamila » piątek, 29 gru 2006, 10:43

myślałam, że tylko ja mam takiego bzika na punkcie tego songa :oops: , hi hi..wczoraj dowiedziałam się, że powinnam urodzić się w latach 80, bo to moje rytmy, wiecie takie totalne dicho. Ja pamiętam, jak byłam gdzieś w wieku mego brata, wychodziłam na dwór i nagle usłyszałam Europe - The final countdown, stałam z paczką ryżu prażonego i wpatrywałam się w nich jak głupia, a to wszystko dlatego, że poczułam do nich miłość, serio, pewne rzeczy się od razu czuje :wink: , nooo.. a ja zapodam po niemiecku ten kawałek, bo sobie pomyślałam, że na wykładach go ładnie odśpiewam, na "dzień dobry" :devil: , zatem śpiewamy moi kochani [smilie=punk.gif]


Europe
The final countdown

Wir brechen zusammen auf
Aber noch heißt es "Lebewohl"
Und vielleicht werden wir zurückkommen
Zur Erde, wer kann das sagen?
Ich schätze, es gibt niemanden zu beschuldigen
Wir verlassen den Boden (verlassen den Boden)
Werden die Dinge jemals wieder dieselben sein?

Es ist der letzte Countdown
Der letzte Countdown

Ohhh...
Wir halten Kurs auf die Venus (Venus)
Und wir stehen immer noch hoch
Weil sie uns vielleicht gesehen haben
Und uns alle willkommen heißen - ja
Mit so vielen Lichtjahren zu fliegen
Und Dinge müssen gefunden werden (müssen gefunden werden)
Ich bin sicher, dass wir alle sie so vermissen werden...

Es ist der letzte Countdown
Der letzte Countdown
Der letzte Countdown
(Der letzte Countdown)
Ohhhoh...

Der letzte Countdown
Ohhhoh...
Es ist der letzte Countdown
Der letzte Countdown
Der letzte Countdown
(Der letzte Countdown)
Ohhh...
Es ist der letzte Countdown
Wir brechen zusammen auf
Der letzte Countdown
Wir werden sie alle so vermissen
Es ist der letzte Countdown
Der letzte Countdown
Ohhh...
Es ist der letzte Countdown
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości