ZAINTERESOWANA napisał(a):
Fajny tekst...
z muzyką jest jeszcze lepszy!!! to jeden z moich ulubionych kawałków ale polecam całą ostatnią płytkę "na RZywo w Mózgu"

... nie nie ... jakoś tak po środku 
Uri napisał(a):Suzy, muszę niestety całkowicie się z Tobą nie zgodzić
kawałek jest okropny, natrętny i do cna przesłodzony
a teraz powrót do korzeni... Metallica - "Ride the Lightning"

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości