czego obecnie sluchamy, co wyraża nasze samopoczucie?

Ten dział dotyczy muzyki i wszystkich spraw z nią związanych. Jeżeli lubisz słuchać, grać, komponować czy rozmawiać o muzyce - pisz tutaj.

Postprzez Roman » poniedziałek, 6 cze 2005, 20:03

Dream Theater "Octavarium"

potężny młot po prostu

a "The root of all evil" to jakby nowe "Pull me under"
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Uri » wtorek, 7 cze 2005, 14:11

jakkoby nie byloby to zaskakujace... remix zlozony z fragmentow:
Sonique & DJ Tomcraft - "Another World"
Radiohead - "No Surprises"
DJ.Ynphinity - "Techno makina y bakalao"

calosc w podkladzie muzycznym do Ragnaros Kill Video dostepnego na http://www.na.iogaming.com

polecam KAŻDEMU :)
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » wtorek, 7 cze 2005, 16:51

Pearl Jam
Grabaż i Strachy Na Lachy
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Uri » wtorek, 7 cze 2005, 17:45

obecny skład playlisty (tak, wiem, krótka)

Drowning Pool - "Bodies"
DJ.YNPHINITY - "Techno Makina Y Bakalao"
Soundgarden - "Black Hole Sun"
Oasis - "[beeeep eng.] In The Bushes"
id Software - Doom 3 main theme
Opeth - "To Bid You Farewell"
Opeth - "Benighted"
Opeth - "Windowpane"
Pantera - "The Badge"
Nine Inch Nails - "Dead Souls"
Queens of the Stone Age - "No One Knows"
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » wtorek, 7 cze 2005, 21:16

Kuźwa, czas się uspokoić Dżem "Zemsta nietoperzy"
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Bruno » wtorek, 7 cze 2005, 21:19

Chylinska - Winna
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Suzy » wtorek, 7 cze 2005, 22:43

Marek Grechuta „miłość”

Już tyle dni Ciebie u mnie nie było …
I przez ten czas… nic się nie wydarzyło …
(...)
Wszystko dla Twej miłości…
Wszystko do jej stóp …
(...)
Wszystko by jej nie stracić …
Aby mogła żyć …
Wszystko za te słowa dwa ..
Te słowa: kocham Cię...
(...)
Ostatni grosz by ją nakarmić …
Ostatek sił by ją ocalić …
(...)

Ps. smutno mi....
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez yennefer » środa, 8 cze 2005, 00:17

"Teraz gdy w ruchomych piaskach tonę
I kiedy cała przeszłość przed oczami (...)

I gdy już wiem, że mogłam wszystko zmienić
Rozumiem, już rozumiem swój błąd (...)"


czyli - Varius Manx i "Ruchome piaski" - i jest tak: -> :placze:

do tego Lacuna Coil, jako ze niesamowicie na mnie wplywa, zwlaszcza w takich chwilach.
"Unspoken" - I love it :serce: :zawstydzony:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez ShadowMaster » środa, 8 cze 2005, 07:29

Goya - Smak Słów :drunk:
ShadowMaster
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 23 paź 2003, 10:45

Postprzez keeper » środa, 8 cze 2005, 10:00

"Życie moje, sen wariata, nie pojmuje tego świata..."- nie wiem co to, ale w radio usłyszałam. Pasuje jak ulał.. :wink:
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości