Lyrics

Ten dział dotyczy muzyki i wszystkich spraw z nią związanych. Jeżeli lubisz słuchać, grać, komponować czy rozmawiać o muzyce - pisz tutaj.

Postprzez kamila » poniedziałek, 5 gru 2005, 21:49

Kasia Stankiewicz Francuzeczka (w -musku siedzi mi ta piosenka ;) )

Już dotknij mnie i zamknij oczy
Co w myślach mam, niech już stanie się
Już dotknij mnie i zamknij oczy
Co w myślach mam, niech już dzieje się

Ty patrzysz, jak ja, kiedy zawstydzam się
Ja patrzę, jak ty, pewnie zawstydzisz się
Chcę tańczyć długo, aż tobą będę mokra
Nim dotkniesz mnie, zatańcz dla siebie

Już dotknij mnie i zamknij oczy
Co w myślach mam, niech już stanie się
Już dotknij mnie i zamknij oczy
Co w myślach mam, niech już dzieje się
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Roman » środa, 7 gru 2005, 15:12

COMA – ZBYSZEK

Zbyszek, Zbyszek - kolega z wojska
Zbyszek, Zbyszek - postać radosna
Zbyszek, Zbyszek - kolega z wojska
Zbyszek

Zbyszek, Zbyszek - kolega z wojska
Zbyszek, Zbyszek - postać radosna
Zbyszek, Zbyszek - kolega z wojska
Zbyszek - skoczył z wieżowca

Godzina ósma
Zbyszek staje na krawędzi
Zamyka oczy, wykrzywia usta...
Przechylił się na stronę śmierci, śmierci...

Zbyszek, Zbyszek - kolega z wojska
Zbyszek, Zbyszek - postać radosna
Zbyszek, Zbyszek - kolega z wojska
Zbyszek

Zbyszek, Zbyszek - kolega z wojska
Zbyszek, Zbyszek - postać radosna
Zbyszek, Zbyszek - kolega z wojska
Zbyszek - skoczył z wieżowca...
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Tisaja » środa, 7 gru 2005, 16:53

Perfekt-Kołysanka dla nieznajomej :guitar:
Gdy nie bawi cię już
Świat zabawek mechanicznych
Kiedy dręczy cię ból nie fizyczny
Zamiast słuchać bzdur głupich
Telefonicznych wróżek zza siedmiu mórz
Spytaj siebie czego pragniesz
Dlaczego kłamiesz, że miałaś wszystko
Gdy udając że śpisz
W głowie tropisz bajki z gazet
Kiedy nie chcesz już śnić
Cudzych marzeń
Bosa do mnie przyjdź
I od progu bezwstydnie powiedz mi
Czego chcesz

Słuchaj jak dwa serca biją
Co ludzie myślą - to nieistotne

Kochaj mnie
Kochaj mnie
Kochaj mnie nieprzytomnie
Jak zapalniczka płomień
Jak sucha studnia wodę
Kochaj mnie namiętnie tak
Jakby świat się skończyć miał

Swoje miejsce znajdź
I nie pytaj czy taki układ ma jakiś sens
Słuchaj co twe ciało mówi

W miłosnej studni już nie utoniesz

Kochaj mnie
Kochaj mnie
Kochaj mnie nieprzytomnie
Jak zapalniczka płomień
Jak sucha studnia wodę
Kochaj mnie
Kochaj mnie
Kochaj mnie nieprzytomnie
Jak księżyc w oknie śmiej się i płacz

Na linie nad przepaścią tańcz
Aż w jedną krótką chwilę
Pojmiesz po co żyjesz


Żeby to jeszcze było takie proste...............
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez kulA » środa, 7 gru 2005, 18:24

vavamuffin - serce napisał(a):stirling ding ding ding ding ding whoa whoa
stirling ding ding ding ding ding bwoy bwoy bwoy bwoy
stirling ding ding ding ding ding whoa whoa
stirling ding ding ding ding ding bwoy

nie nie nie nie obchodzą mnie wasze walki kogutów
ja chcę zrobić jedna setną tego dobrego co zrobił Desmond Tutu
trututututu to grają zmarli nieumarli Mahatma Gandhi i Robert Nesta Marley
to prawdziwa moc a nie przemocy system karli
są tacy bracie którzy przemocy się oparli
to prawdziwa moc a nie przemocy system karli
są tacy bracie którzy przemocy się oparli
wadli wadli wadliwe to myślenie
przemoc wódka koks po garderobach się pieprzenie
nie bawi już stagnacja nie bawi mnie tylko siedzenie
o tym nawija Vavamuffin i Zjednoczenie

słuchaj słuchaj słuchaj swego serca
za wszystko będzie zapłata
słuchaj słuchaj słuchaj swego serca
ktoś patrzy tu na ciebie każdego dnia man
słuchaj słuchaj słuchaj swego serca
za wszystko będzie zapłata
słuchaj słuchaj słuchaj swego serca
ktoś patrzy tu na ciebie każdego dnia man

jesteś na scenie w porządalu i co dalej
weź odrobinę sensu i mysli do swoich nawijek nalej
szalej... otumanienie sukcesem
ja nie jestem prorokiem ni Izajaszem ni Mousesem
ja staram staram staram staram się staram
patrzeniem i opisywaniem w swoim ragga się tutaj param
param param param parami słowa ustawiam
na mentalnę rewolucję myśli nastawiam
to nie jest pouczenie to jest krzyk rozpaczy
a coraz więcej tutaj lirycznych siepaczy
ale to jeszcze nic za parę lat zobaczysz
srebrna kulą czarny gnat dokładnie cię odznaczy
wychowany na twoich słowach dopadnie cię morderca
a Pablopavo tutaj liryczny innowierca
wychowany na twoich słowach dopadnie cię morderca
a Pablopavo tutaj liryczny innowierca

słuchaj słuchaj słuchaj swego serca
za wszystko będzie zapłata
słuchaj słuchaj słuchaj swego serca
ktoś patrzy tu na ciebie każdego dnia man
słuchaj słuchaj słuchaj swego serca
za wszystko będzie zapłata
słuchaj słuchaj słuchaj swego serca
ktoś patrzy tu na ciebie każdego dnia man

tell me why tell me why
i see many hungry people tell me why
tell me why tell me why
i am very angry full of day stigidingdi and full of the night
tell me why tell me why
i see many hungry people tell me why
tell me why tell me why
i am very angry full of day stigidingdi and full of the night

zobacz zobacz zobacz zobacz co się dzieje każdy pali cracka nikt nic nie sieje
zobacz zobacz zobacz zobacz jaka granda szaleje u władzy polityków groźna banda
pomimo kilku pozytywnych wyjątków
życie tylu ludzi się sprowadza do majątku
szaleństwo szaleństwo szaleństwo
zobacz człowieku oni mówią społeczeństwo

słuchaj słuchaj słuchaj swego serca
za wszystko będzie zapłata
słuchaj słuchaj słuchaj swego serca
ktoś patrzy tu na ciebie każdego dnia man
słuchaj słuchaj słuchaj swego serca
za wszystko będzie zapłata
słuchaj słuchaj słuchaj swego serca
ktoś patrzy tu na ciebie każdego dnia man

Jah Jah too much suffer arround me
Jah Jah i can't believe whoai
Jah Jah you must heal this situation
Jah Jah couse i am so small
Jah Jah too much suffer arround me
Jah Jah i can't believe whoai
Jah Jah you must heal this situation
Jah Jah couse you are the great
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez loisslane » czwartek, 8 gru 2005, 09:56

Coma - Leszek Żukowski

CZASAMI WOLĘ BYĆ ZUPEŁNIE SAM
NIEZDARNIE TAŃCZYĆ NA GRANICY ZŁA
I NAWET STOCZYĆ SIĘ NA SAMO DNO
CZASAMI WOLĘ TO NIŻ CZUŁOŚĆ WASZYCH OBCYCH RĄK
POSIADAM WIARĘ W NIEMOŻLIWĄ MOC
POTRAFIĘ JEŚLI CHCĘ ROZŚWIETLIĆ MROK
MOGĘ PORUSZYĆ WAS NA KILKA CHWIL
TYLKO ZROZUMCIE KIEDY ZECHCĘ ZNOWU Z SOBĄ BYĆ

NA PEWNO CZUŁEŚ KIEDYŚ WIELKI STRACH
ŻE OTO MIJA TWÓJ NAJLEPSZY CZAS
BEZRADNOŚĆ ZNIOSŁA CIĘ NA DRUGI PLAN
CZEKANIE SPRAWIA ŻE GORZKNIEJE CAŁA SŁODYCZ W NAS
OGROMNY ZGRZYT ZNIECZULA NAS NA SZEPT
TAK TRUDNO ZNALEŹĆ DROGĘ W CIEPŁY SEN
SŁOWA ZLEWAJĄ SIĘ W FAŁSZYWY TON
GDY NADWRAŻLIWOŚĆ JEST JAK BILET W JEDNĄ STRONĘ STĄD
OKŁAMALI MNIE Z NADZIEJĄ ŻE
UWIERZYŁEM I PRZESTANĘ CHCIEĆ
MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?

CZASAMI WOLĘ BYĆ ZUPEŁNIE SAM
NIEZDARNIE TAŃCZYĆ NA GRANICY ZŁA
I NAWET STOCZYĆ SIĘ NA SAMO DNO
CZASAMI WOLĘ TO NIŻ CZUŁOŚĆ WASZYCH OBCYCH RĄK
POSIADAM WIARĘ W NIEMOŻLIWĄ MOC
POTRAFIĘ JEŚLI CHCĘ ROZŚWIETLIĆ MROK
MOGĘ PORUSZYĆ WAS NA KILKA CHWIL
TYLKO ZROZUMCIE KIEDY ZECHCĘ ZNOWU Z SOBĄ BYĆ
ZNOWU Z SOBĄ BYĆ...

NA PEWNO CZUŁEŚ KIEDYŚ WIELKI STRACH
ŻE OTO MIJA TWÓJ NAJLEPSZY CZAS
BEZRADNOŚĆ ZNIOSŁA CIĘ NA DRUGI PLAN
CZEKANIE SPRAWIA ŻE GORZKNIEJE CAŁA SŁODYCZ W NAS
OGROMNY ZGRZYT ZNIECZULA NAS NA SZEPT
TAK TRUDNO ZNALEŹĆ DROGĘ W CIEPŁY SEN
SŁOWA ZLEWAJĄ SIĘ W FAŁSZYWY TON
GDY NADWRAŻLIWOŚĆ JEST JAK BILET
W JEDNĄ STRONĘ STĄD

NICZEGO NIE BĘDZIE ŻAL...

OKŁAMALI MNIE Z NADZIEJĄ ŻE
UWIERZYŁEM I PRZESTANĘ CHCIEĆ
MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY...

...NICZEGO NIE BĘDZIE ŻAL
loisslane
 

Postprzez loisslane » czwartek, 8 gru 2005, 10:22

Co prawda, dziś nie piątek...

The Cure Friday I'm in love

i don't care if monday's blue
tuesday's grey and wednesday too
thursday i don't care about you
it's friday i'm in love

monday you can fall apart
tuesday wednesday break my heart
thursday doesn't even start
it's friday i'm in love

saturday wait
and sunday always comes too late
but friday never hesitate...

i don't care if monday's black
tuesday wednesday heart attack
thursday never looking back
it's friday i'm in love

monday you can hold your head
tuesday wednesday stay in bed
or thursday watch the walls instead
it's friday i'm in love

saturday wait
and sunday always comes too late
but friday never hesitate...

dressed up to the eyes
it's a wonderful surprise
to see your shoes and your spirits rise
throwing out your frown
and just smiling at the sound
and as sleek as a shriek
spinning round and round
always take a big bite
it's such a gorgeous sight
to see you in the middle of the night
you can never get enough
enough of this stuff
it's friday
i'm in love
loisslane
 

Postprzez obv » czwartek, 8 gru 2005, 14:59

blink182 - Point Of View


Two different people, two different places
Through a one way window with two different faces
Agreements are not reached, faces are forgotten
The other person's shoes, you've not got in

Stubborn minded enclosed to your own world
Wake up and see someone else's morals
What right to you
Might be true

It's a different point of view to you
You cannot see things that are different to me
And I can't understand why you cannot see
The things that I cannot see

I see what you don't see
I see what you don't see
Turn around and the shadows are all around me

Two different people, two different places
Through a one way window with two different faces
Agreements are not reached, faces are forgotten
The other person's shoes, you've not got in
Avatar użytkownika
obv
Dyskutant
 
Posty: 139
Dołączył(a): środa, 27 paź 2004, 18:45

Postprzez yennefer » czwartek, 8 gru 2005, 18:36

HIM - Bury Me Deep Inside Your Heart

Let me wake up in your arms
Hear you say it's not alright
Let me be self dead and gone
So far away from life
Close my eyes
Hold me tight
And bury me deep inside your heart

All I ever wanted was you, my love
You...all I ever wanted is you, my love
Your're all I ever wanted, just you

Let me never see the sun
And never see your smile
Let us be so dead and so gone
So far away from life
Just close my eyes
Hold me tight
And bury me deep inside your heart

All I ever wanted was you, my love
You...all I ever wanted is you, my love
You're all I ever wanted, you, oh my love
You're all I ever wanted, you, my love

That's the way it's always been
My heart stops beating only for you Baby
Only for your loving

All I ever wanted was you, my love
You...all I ever wanted is you, my love
You're all I ever wanted, you, my love
You're all I ever wanted, you, my love

coz za mroczny kawalek :oops:

---------------------------------------

HIM - Resurrection :serce:

There was a time
When I could breath my life in you
One by one
Your pale fingers started to move
And I touched your face
And all life was erased
You smiled like an angel
(falling from grace)

We've been slaves to this love
From the moment we touched
And keep begging for more
Of this resurrection

We've been slaves to this love
From the moment we touched
And keep begging for more
Of this resurrection

You kissed my lips
With those once cold fingertips
You reached out for me
And oh how you missed
You touched my face
And all life was erased
You smiled like an angel
(falling from grace)

We've been slaves to this love
From the moment we touched
And keep begging for more
Of this resurrection

We've been slaves to this love
From the moment we touched
And keep begging for more
Of this
resurrection
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Tisaja » piątek, 9 gru 2005, 11:03

COMA-„Spadam”
Spadam
Powoli spadam
W korytarze świateł
W pomruki znaczeń
Spadam
Jakby nie było
Całego świata
Jakby nie było nawet mnie
Nawet mnie...
Spadam
Pomiędzy zdania
W niedorzeczności
bez wahania
Spadam
Chroni mnie wiara
Niech będzie chwała Bogu
A w mojej duszy spokój
Spokój...
Spadam
Co się wyprawia?
Cały w spadaniu
Cały ze światła
Spadam
Jaka zabawa
Jaki tu spokój
Równowaga
Spadam
Nie czuję ciała
I tylko błagam
O łaskę trwania, jeszcze
Spadam
Zostaniesz sama
A może to mój chory sen?
A może śmierć?
A może nie ma
Nie, nie ma
Może nie ma mnie?
Nie, nie, nie, nie, nie, nie
Sen?
A może śmierć?
A może nie ma
Nie ma, nie ma, nie ma
Nie ma mnie?
Nie, nie, nie, nie, nie, nie
Sen
Śmierć
A może nie ma, nie nie ma
Może nie ma mnie
Nie, nie, nie, nie, nie, nie...
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez redlovebloodgirl » piątek, 9 gru 2005, 19:54

KULT Do Ani

Czekam trzeci dzień
Patrzę na drzwi
Czy przyjdzie ktos od Ciebie
Czy przyjdziesz Ty
Czy wiesz, że Twoje oczy
Spalaja mnie jak ogień
Gdy patrzę w Twoje oczy
Zaczyna się dzień

Tak bardzo, bardzo kocham Cię
Tak bardzo potrzebuję Cię
Tak bardzo, bardzo kocham Cię
Tak bardzo potrzebuję Cię
Tak bardzo, bardzo, bardzo kocham Cię
Tak bardzo potrzebuję Cię
Tak bardzo, bardzo kocham Cię
Tak bardzo, że ...

Ja czekam czwarty dzień
Patrzę na drzwi
Czy przyjdzie ktos od Ciebie
Czy przyjdziesz Ty
Czy wiesz, że gdy odjeżdżam
Umieram dziewięć razy
Umieram patrzac w okno
Na korytarzu

Tak bardzo, bardzo kocham Cię
Tak bardzo potrzebuję Cię
Tak bardzo, bardzo kocham Cię
Tak bardzo potrzebuję

Ja czekam trzeci dzień
Patrzę na drzwi
Czy przyjdzie ktos od Ciebie
Czy przyjdziesz Ty
Czy wiesz, że Twoje oczy
Spalaja mnie jak ogień
Gdy patrzę w Twoje oczy
Zaczyna się dzień

Ja czekam czwarty dzień
Patrzę na drzwi
Czy przyjdzie ktos od Ciebie
Czy przyjdziesz Ty
Czy wiesz, że gdy odjeżdżam
Umieram dziewięć razy
Umieram stojac w oknie
Na korytarzu

Tak bardzo, bardzo kocham Cię
Tak bardzo potrzebuję Cię
Tak bardzo, bardzo kocham Cię
Tak bardzo potrzebuję ...
To przecież wiesz!

tak sie wlasnie czuje...ciiii
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez kamila » sobota, 10 gru 2005, 12:53

P.O.D. Alive :)

Everyday is a new day
I'm thankful for every breath I take
I won't take it for granted
So I learn from my mistakes
It's beyond my control sometimes it's best to let go,
whatever happens in this lifetime
So I trust in love (So I trust in love)
You have given me peace of mind

I, I feel so alive
For the very first time
I can't deny you
I feel so alive
I, I feel so alive
For the very first time
And I think I can fly

Sunshine upon my face
A new song for me to sing
Tell the world how I feel inside
Even though it might cost me everything
Now that I know this is beyond my control
'Cause I could never turn my back away
Now that I see you
I can never look away

I, I feel so alive
For the very first time
I can't deny you
I feel so alive
I, I feel so alive
For the very first time
And I think I can fly

Now that I know you
I could never turn my back away
And now that I see you
I could never look away
And now that I know you
I could never turn my back away
And now that I see you
I believe no matter what they say

I, I feel so alive
For the very first time
I can't deny you
I feel so alive
I, I feel so alive
For the very first time
And I think I can fly
I, I feel so alive
For the very first time
And I think I can fly
I, I feel so alive
For the very first time
And I think I can fly
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości