NataliaW napisał(a):Suzy napisał(a):... słucham "muzyki" z ust polityków ...
toż to skrzekot, tego się nie da słuchać...to jest gorsze nawet od hh....to nawet już smieszne nie jest....![]()
- ... to fakt... "masakra" ...cichy napisał(a):GITS - Innocence OST
- nice choice
ogolnie bardzo urozmaicone Downtempo. Pasuje do kazdego nastroju 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości