Fajny film wczoraj widziałem/am

Tutaj piszemy o filmie w szerokim znaczeniu tego słowa. Czyli o każdej jego odmianie. Jeżeli chcesz się podzielić wrażeniami lub masz ochotę napisać recenzję zrób to w tym miejscu. Jeżeli zajmujesz się filmem amatorsko to jest to dział dla Ciebie.

Re: Fajny film wczoraj widziałem/am

Postprzez keeper » poniedziałek, 23 lut 2009, 18:45

"LEJDIS".. Bo pod presja bylam.. wszysycy tylko : obejrzyj Lejdis, obejrzyj Lejdis... No dobra obejrzalam i sie kuna poswiecilam niczym Prometeusz, bo przez ten film bebechy mi sie przelewaly... Polskie komedie skonczyly sie na Samych Swoich i Franku Dolasie... Lejdis to bezdennie denny film, wzorowany na Seksie w wielkim miescie, idea ta sama tylko performance zawiodl. Wszystko jest zle: jezyk z rynsztoka, zart ...prosze was "rura, co wpadla w rezonans i odbierala Radio Maryja?"....
W tej chwili jestem pod naciskiem : Obejrzyj Testosteron, obejrzyj Testosteron... ok obejrze, ale jak to sie okaze porazka, przysiegam, ze wyjde na barykady 8)
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Re: Fajny film wczoraj widziałem/am

Postprzez Peny » poniedziałek, 23 lut 2009, 18:51

Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Re: Fajny film wczoraj widziałem/am

Postprzez Oscar » wtorek, 24 lut 2009, 13:13

To, jak wytłumaczysz, że ten bezdennie, głupi filmobejrzało ponad 2, 5 mln widzów. I wcale to nie były "moherowe berety", tylko przedstawiciele jasnogrodu. Nie mylić z Jasną Górą. " Idealny facet ..." film z tej samej firmy producenckiej już nie cieszył się takim powodzeniem. Naród zmądrzał ?
Oscar
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): środa, 14 maja 2008, 18:39

Re: Fajny film wczoraj widziałem/am

Postprzez keeper » wtorek, 24 lut 2009, 22:40

Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Re: Fajny film wczoraj widziałem/am

Postprzez Oscar » wtorek, 24 lut 2009, 23:35

Nie przepadam za tego typu filmami. Nie ma o czym polemizować.
Oscar
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): środa, 14 maja 2008, 18:39

Re: Fajny film wczoraj widziałem/am

Postprzez Tisaja » czwartek, 26 lut 2009, 22:45

keeper.. nie oglądaj "Testosteronu" !!! ... bo "Lejdis" przy nim to mistrzostwo kina.... :?


"Ciekawy przypadek Benjamina Buttona"- OMG... film poraził mnie i wdarł się do mojego wnętrza z niesamowitą siłą...
Pamiętam ostatni taki filmowy szok... i był to film "Wieczór".
Zjawiskowy, niesamowity , pełen uczuć i mimo irracjonalnego dorastania pełen głębokich i podanych w niesamowicie silnych emocjach prawd życiowych...
Dotyka, przeszywa...zostaje...

Polecam... !!
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Re: Fajny film wczoraj widziałem/am

Postprzez voodoo3500 » sobota, 28 lut 2009, 13:32

"Lejdis" jest zwyczajnie nudny - nadaje się do TVP1 na poniedziałek ósma wieczór

Polecam "Religulous" jako pozycję całkowicie wywrotową - coś na wzór Michaela Moore'a - daje do myślenia
Avatar użytkownika
voodoo3500
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): sobota, 4 wrz 2004, 20:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Fajny film wczoraj widziałem/am

Postprzez SlaY^ » niedziela, 1 mar 2009, 14:53

Slumdog Millionaire

Dostał tyle Oskarów, więc wypadałoby sprawdzić i nie zawiodłem się. Ciekawy pomysł na fabułę, chociaż teraz tylko sequele klasyków opierają się na dawnych motywach, nowy film musi mieć ciekawą fabułę. Świetna muzyka, taka typowo chillout'owa, bollywood'zka, czyli miód dla moich uszu. Szczerze polecam.
Avatar użytkownika
SlaY^
Ważniak
 
Posty: 249
Dołączył(a): środa, 27 lip 2005, 21:46
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Fajny film wczoraj widziałem/am

Postprzez rysio » niedziela, 1 mar 2009, 17:28

rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Re: Fajny film wczoraj widziałem/am

Postprzez Suzy » piątek, 6 mar 2009, 10:39

Slumdog Millionaire

fakt, że film obsypany oskarami... fakt, że za wiele się po owych oskarach nie spodziewałam....
fakt, że nawet muzyka dobrze dopasowana i całkiem, całkiem...
fakt, że realizacja filmu całkiem, całkiem...
ale...
hym...no właśnie...
mi tam po tym filmie zostało jakieś tam małe "ale"...a spodziewałam się pozostać z jakimś "wow" czy coś w tym stylu :|
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Re: Fajny film wczoraj widziałem/am

Postprzez Oscar » piątek, 6 mar 2009, 12:26

" Kochaj i tańcz ". "Kupując bilet na ten film, wesprzesz finansowo TVN "
Zapowiada się wielki hit, który może okazać się... kitem.
A tu opinia o filmie jednego z recenzentów.

http://www.rp.pl/artykul/9146,272155_Ta ... erami.html
Oscar
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): środa, 14 maja 2008, 18:39

Re: Fajny film wczoraj widziałem/am

Postprzez r00t » wtorek, 17 mar 2009, 11:35

Od 13 marca na polskich ekranach zobaczyć można francuski dramat/horror: Martyrs - Skazani na strach (polskie tłumaczenie jest bardzo głupie, tak na marginesie.)

Przyznam, ze już dawno nie oglądałem filmu w ciągłym napięciu :) ...produkcja naprawdę ciężka, z zaskakującym i dającym do myślenia (chociaż przez chwilę) zakończeniem. Polecam ten film... a osoby wrażliwe ostrzegam, że mogą poczuć się niekomfortowo.

Post z forum internetowego, który moim zdaniem doskonale opisuje co to za film. http://www.stopklatka.pl/forum/temat/43589

"To nie film dla wszystkich. Trzeba byc emocjonalnie na pewnym poziomie zeby umiec odroznic go od produkcji typu 'pila' czy 'teksanska masakra' (komercyjne smieci dla ludzi ktorzy twierdza ze sa dobre 'bo wszyscy tak mowia'). Jeszcze nigdy nie obejrzalem rownie wstrzasajacego filmu. Ale co najwazniejsze wzbudzil we mnie spora fale przemyslen... Doskonala,nietuzinkowa produkcja choc bardzo 'ciezka'..."



Obrazek
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Fajny film wczoraj widziałem/am

Postprzez Oscar » środa, 18 mar 2009, 16:47

Z czystym sumieniem polecam film " Popiełuszko. Wolność jest w nas ". Niezależnie, jaki kto ma stosunek do wiary , Kościoła, kleru itd itp.
Polecam zwłaszcza tym, którzy nie pamiętają tamtych ponurych czasów. Rzetelnie zrealizowany film, który trzeba zobaczyć.
Bo od tych wszystkich komiksowców, horrorów, mdłych filmów tanecznych można dostać fiksum - dyrdum.
Oscar
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): środa, 14 maja 2008, 18:39

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron