

Do oglądania animacji flash potrzebny jest flashplayer i obsługa Javascript.


Do oglądania animacji flash potrzebny jest flashplayer i obsługa Javascript.
a co do trailera... smacznego:Do oglądania animacji flash potrzebny jest flashplayer i obsługa Javascript.

FiDo napisał(a):no, pomyslowy ten plakat a co do trailera...
rysio napisał(a):skąd. nie rozumiem tylko waszych zachwytów
nie oczekuje, ze T4 bedzie tworem na miare (strzelam) Obywatela Kane`a. chce sie po prostu rozerwac. a zawsze slabosc mialem do blaszanej kostuchy 

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości