Cos dla fanow Wladcy Pierscieni

Tutaj piszemy o filmie w szerokim znaczeniu tego słowa. Czyli o każdej jego odmianie. Jeżeli chcesz się podzielić wrażeniami lub masz ochotę napisać recenzję zrób to w tym miejscu. Jeżeli zajmujesz się filmem amatorsko to jest to dział dla Ciebie.

Postprzez filomata » czwartek, 21 lip 2005, 14:09

Avatar użytkownika
filomata
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): wtorek, 2 lis 2004, 16:20
Lokalizacja: ...

Postprzez SAVARY » piątek, 22 lip 2005, 11:49

Uwielbiam te filmy :D


Zwłaszcza scena oblegania w II części
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez filomata » piątek, 22 lip 2005, 13:03

Bardzo podobała mi się pierwsza część, szczególnie Moria i Rivendell. Słaba była dwójka z wyeksponowanym motywem miłości Aragorna i Arweny. On gdzieś znika, wszyscy myślą, że nie żyje i nagły powrót. Lubię gry film jest spójny a nie przerywany kolejnymi epizodami różnych bohaterów. Helmowy Jar wyszedł im całkiem nieźle. Jednak ogólny efekt psują szczegóły. Zupełny brak strategii ze strony orków Isengartu. Jakieś śmieszne maszyny bojowe opracowane na pokaz, bez rzeczywistego zastosowania(oni tymi hakami mury przewracali czy o co chodzilo?). Przegięty Legolas i Gimli oraz Gandalf, niczym archmage z TFT, nieodłącznie na koniu ;] I skąd tam się wzięły elfy, no ale nie wnikam ;p Podróz Frodo z Samem była dobra
ale znów nadmiar efektów przy słoniach :P
Na trzecią część nastawiłem się sceptycznie. Wielu osobom się podobała dla mnie conajmniej średnia. Nie pamiętam konkretnych fragmentów ale znów bitwy ukazano nierealistycznie. Doszedł tam fragment z obroną Osgiliath którego chyba nie była w książce, nie pamiętam już. [/b]
Avatar użytkownika
filomata
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): wtorek, 2 lis 2004, 16:20
Lokalizacja: ...

Postprzez Olcia » piątek, 22 lip 2005, 13:11

pierwszą część oglądałam chyba z 15 razy [może sie pomyliłam o 2 razy, ale już nie pamiętam], drógą część 'jedyne' 3 [bardzo mi sie podobała ta 'bitwa' ] a ostatnią część tylko 1 raz [bo nie mam jej na płytce] i coś jej brakowało. poza tym była za długa i już po połowie filmu tyłek mnie bolał od tego siedzenia w kinie... ;/
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez James Francis Ryan » piątek, 22 lip 2005, 15:17

ja nie jestem jakims tam wielkim fanem "Władcy" i byc może druga część była troche inną niż oczekiwałem ,lecz jeśli chodzi o sam film to padam na kolana przed twórcami tego wspaniałego dzieła.
Avatar użytkownika
James Francis Ryan
Coś tam napisał
 
Posty: 66
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Kamino

Postprzez filomata » piątek, 22 lip 2005, 15:46

Avatar użytkownika
filomata
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): wtorek, 2 lis 2004, 16:20
Lokalizacja: ...

Postprzez James Francis Ryan » piątek, 22 lip 2005, 16:38

Avatar użytkownika
James Francis Ryan
Coś tam napisał
 
Posty: 66
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Kamino

Postprzez filomata » piątek, 22 lip 2005, 19:35

Avatar użytkownika
filomata
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): wtorek, 2 lis 2004, 16:20
Lokalizacja: ...

Postprzez James Francis Ryan » sobota, 23 lip 2005, 06:17

Avatar użytkownika
James Francis Ryan
Coś tam napisał
 
Posty: 66
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Kamino

Następna strona

Powrót do :: film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron