Fajny film wczoraj widziałem/am

Tutaj piszemy o filmie w szerokim znaczeniu tego słowa. Czyli o każdej jego odmianie. Jeżeli chcesz się podzielić wrażeniami lub masz ochotę napisać recenzję zrób to w tym miejscu. Jeżeli zajmujesz się filmem amatorsko to jest to dział dla Ciebie.

Postprzez Slayer » piątek, 29 kwi 2005, 22:04

SAVARY napisał(a):A jakie plenery!!!!! I ujęcia perspektywistyczne!!! :wink: :lol: :lol:


no kurde ujecia typu: sufit-sciana, sciana-sufit to trzeba umiec robic :lol:
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Olcia » piątek, 29 kwi 2005, 22:11

Kilerów 2-óch :lol: :lol:
aby wczuć sie w film zajadałam sie chipsami, śledzikiem i na koniec bitą śmietaną :lol: i jeszcze żyje :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez kawon » piątek, 29 kwi 2005, 22:20

Kilerow 2-óch

Okropnie napisany, okropnie zrobiony (skaczące przejscia między ujęciami 'z efektami', chamsko widoczny kaskader Pazury... żałość), nielogiczny (scena z ciezarowka na koncu) i ogolnie małośmieszny. Marna popłuczyna po prawdziwym 'Kilerze'
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez Olcia » piątek, 29 kwi 2005, 22:27

ojj.. nie narzekaj...
były dobre teksty!! :lol:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Adit » piątek, 29 kwi 2005, 22:32

olkakg napisał(a):Kilerów 2-óch :lol: :lol:
aby wczuć sie w film zajadałam sie chipsami, śledzikiem i na koniec bitą śmietaną :lol: i jeszcze żyje :twisted:


chyba powinnas sobie kupic test ciazowy :P :) :P :P
sledziki i bita smietana...:D
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kawon » piątek, 29 kwi 2005, 22:34

olkakg napisał(a):ojj.. nie narzekaj...
były dobre teksty!! :lol:



mi sie tam Kilerowojedynkowe bardziej podobaly :wink: W dwojce wszystko takie odgrzewane
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez Olcia » piątek, 29 kwi 2005, 22:40

Adit napisał(a):chyba powinnas sobie kupic test ciazowy :P :) :P :P
sledziki i bita smietana...:D


Mama mi to samo powiedziała... :lol: :lol:
bez obawy, w ciąży to ja na pewno nie jestem... :lol:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Slayer » sobota, 30 kwi 2005, 10:00

"poszukiwany zywy lub martwy" z dawno zapomniana gwiazda kina akcji: Rutgerem Hauerem :)
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Baltazar Gąbka » sobota, 30 kwi 2005, 11:37

olkakg napisał(a):
Adit napisał(a):chyba powinnas sobie kupic test ciazowy :P :) :P :P
sledziki i bita smietana...:D


Mama mi to samo powiedziała... :lol: :lol:
bez obawy, w ciąży to ja na pewno nie jestem... :lol:


to nie moje dziecko :lol: :twisted: Ja jestem tylko wujkiem mamy dziecka :P
Baltazar Gąbka
 

Postprzez Adit » sobota, 30 kwi 2005, 12:57

olkakg napisał(a):
Adit napisał(a):chyba powinnas sobie kupic test ciazowy :P :) :P :P
sledziki i bita smietana...:D


Mama mi to samo powiedziała... :lol: :lol:
bez obawy, w ciąży to ja na pewno nie jestem... :lol:

ale mamy to trzeba słuchać... a poza tym jest jeszcze coś takiego jak "wiatropylność" :) :P :lol:
i wybaczcie mi :ot:
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Mafi » sobota, 30 kwi 2005, 13:47

"Świt żywych trupów" hmm... miałam się bać, ale jakos bardziej do śmiechu mi było :) ale nie był zły, tak ogólnie... :p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Olga » sobota, 30 kwi 2005, 15:40

"Na fali" ..... chyba z 10 razy zabierałam się do tego filmu i jakoś nigdy mi to nie wychodziło ... wczoraj nareszcie obejrzałam ale ..... bez ostatnich 10 minut :lol: ! jednak łatwo było przewidzieć jak się skończy więc ok ... Swayze :) ... Reeves :D

dziś Hannibal :shock: ...... :o ............... :D ......... strach się bać :lol:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Sylwia » sobota, 30 kwi 2005, 15:45

widzę, że 'przygoda w Kołobrzegu' to rozchwytywany film :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez anula » sobota, 30 kwi 2005, 19:11

własnie "na fali" zapomniałam jak sie nazywa ten film.
nic specjalnego ale miło sie ogladało reevesa. :)
Avatar użytkownika
anula
Ważniak
 
Posty: 260
Dołączył(a): niedziela, 16 sty 2005, 17:21
Lokalizacja: miejscowa

Postprzez Olga » sobota, 30 kwi 2005, 23:39

no i obejrzałam "Hannibala" ............. nie rozumiem dlaczego ten film ma opinię obrzydliwego :| .......... ja go za taki nie uważam ..... bardzo mi się podobał ........ szczególnie ostatnie sceny ..... :shock:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości