Ged napisał(a):kulA powinien zmienic nicka na Rzep. Albo jakos tak... nie tlumacz sie, Matti =)
teraz to akurat ty sie czepiasz, a moja reakcja byla jak najbardziej naturalna (zreszta nie byla to tylko moja reakcja na przeczytanie tych slow) EOT
Ged napisał(a):kulA powinien zmienic nicka na Rzep. Albo jakos tak... nie tlumacz sie, Matti =)
Ged napisał(a):kulA powinien zmienic nicka na Rzep. Albo jakos tak... nie tlumacz sie, Matti =)

ZAINTERESOWANA napisał(a):A ja polecam film Olivera Stone'a (mam nadzieję, że dobrze napisałam) "Między niebem a piekłem" z Tommy Lee Jones... Niezły
(zawsze odmawia mi posluszenstwa w najmniej oczekiwanych momentach
)
bo taki tytul na pewno jest
..... połączenie King Konga z Jurassic Park, a to wszystko w scenerii mrocznej i tajemniczej wyspy czasami przypominającej obrazy z Władcy Pierścieni. No i dobra obsada: Naomi Watts, Adrien Brody, Jack Black, Colin Hanks.Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości