Fajny film wczoraj widziałem/am

Tutaj piszemy o filmie w szerokim znaczeniu tego słowa. Czyli o każdej jego odmianie. Jeżeli chcesz się podzielić wrażeniami lub masz ochotę napisać recenzję zrób to w tym miejscu. Jeżeli zajmujesz się filmem amatorsko to jest to dział dla Ciebie.

Postprzez kulA » sobota, 25 cze 2005, 19:21

Ged napisał(a):kulA powinien zmienic nicka na Rzep. Albo jakos tak... nie tlumacz sie, Matti =)

teraz to akurat ty sie czepiasz, a moja reakcja byla jak najbardziej naturalna (zreszta nie byla to tylko moja reakcja na przeczytanie tych slow) EOT
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez James Francis Ryan » sobota, 25 cze 2005, 19:35

Ged napisał(a):kulA powinien zmienic nicka na Rzep. Albo jakos tak... nie tlumacz sie, Matti =)


Dzięki Ged ,że wyręczyłęś mnie ,bo mi się jak zwykle z Kulą gadać nie chce.Zawsze się czepia :)
Avatar użytkownika
James Francis Ryan
Coś tam napisał
 
Posty: 66
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Kamino

Postprzez Agunia » sobota, 25 cze 2005, 23:10

Terminator 2 :lol:
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Baltazar Gąbka » sobota, 25 cze 2005, 23:16

Agunia napisał(a):Terminator 2 :lol:


ja tez ja tez :twisted:

A dzisiaj Pacyfikator - typowa familijna komedyjka. Mozna sie posmiac :twisted:
Baltazar Gąbka
 

Postprzez FiDo » niedziela, 26 cze 2005, 00:48

Aliens 4 dla przypomnienia :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Joey » niedziela, 26 cze 2005, 16:48

Star Wars Episode V :) Tak soibe mi sie podobał, musze looknac jeszcze na IVi VI
Joey
 

Postprzez James Francis Ryan » niedziela, 26 cze 2005, 19:31

"Taxi Driver" - może być.
Avatar użytkownika
James Francis Ryan
Coś tam napisał
 
Posty: 66
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Kamino

Postprzez SAVARY » niedziela, 26 cze 2005, 23:18

"Legionista" nawet nawet.
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Slayer » niedziela, 26 cze 2005, 23:29

The Enforcer... chyba najgorszy z serii filmow o Brudnych Harrym, takie to przecietne, oklepane, ale mimo wszystko da sie obejrzec.
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez ZAINTERESOWANA » poniedziałek, 27 cze 2005, 21:32

A ja polecam film Olivera Stone'a (mam nadzieję, że dobrze napisałam) "Między niebem a piekłem" z Tommy Lee Jones... Niezły :spoko:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez SAVARY » poniedziałek, 27 cze 2005, 22:44

A nie "między ziemią a niebem"????
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez yennefer » poniedziałek, 27 cze 2005, 22:50

ZAINTERESOWANA napisał(a):A ja polecam film Olivera Stone'a (mam nadzieję, że dobrze napisałam) "Między niebem a piekłem" z Tommy Lee Jones... Niezły :spoko:

tez mialam ten film obejrzec i nawet lezy sobie na plycie, ale niestety... nie da sie odtworzyc, przynajmniej na moim kompie :cry: (zawsze odmawia mi posluszenstwa w najmniej oczekiwanych momentach :x )
SAVARY, moze chodzi o inny film? :| bo taki tytul na pewno jest :spoko:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez SAVARY » poniedziałek, 27 cze 2005, 23:05

Ten o Wietnamie, tak? to OK
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Joey » wtorek, 28 cze 2005, 00:17

Star Wars IV :D Już tylko VI czesc mi została :D
Joey
 

Postprzez Olga » wtorek, 28 cze 2005, 17:03

Widziałam zwiastun do filmu Petera Jacksona "King Kong" :shock: :shock:
Ten film trzeba obejrzeć :wink: ..... połączenie King Konga z Jurassic Park, a to wszystko w scenerii mrocznej i tajemniczej wyspy czasami przypominającej obrazy z Władcy Pierścieni. No i dobra obsada: Naomi Watts, Adrien Brody, Jack Black, Colin Hanks.
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości