Fajny film wczoraj widziałem/am

Tutaj piszemy o filmie w szerokim znaczeniu tego słowa. Czyli o każdej jego odmianie. Jeżeli chcesz się podzielić wrażeniami lub masz ochotę napisać recenzję zrób to w tym miejscu. Jeżeli zajmujesz się filmem amatorsko to jest to dział dla Ciebie.

Postprzez Tomas » czwartek, 23 cze 2005, 19:16

The.Pacifier - całkiem przyjemna komedia ze sterydem w roli głównej.
Czasem idzie sie pośmiac, ale tylko czasem!!
Tomas
Bywalec
 
Posty: 31
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 19:34
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez FiDo » piątek, 24 cze 2005, 17:36

wlasnie wrocilem z przedpremierowego Madagaskaru. bardzo fajna baja i nawet smieszna. polecam na rozluznienie :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez James Francis Ryan » piątek, 24 cze 2005, 20:09

"Czarnoksiężnik z Oz " - bardzo fajny, biorąc pod uwagę rocznik filmu :spoko:
Avatar użytkownika
James Francis Ryan
Coś tam napisał
 
Posty: 66
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Kamino

Postprzez kulA » sobota, 25 cze 2005, 00:02

James Francis Ryan napisał(a):"Czarnoksiężnik z Oz " - bardzo fajny, biorąc pod uwagę rocznik filmu :spoko:

a co ma rocznik filmu do jego jakosci??
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kulA » sobota, 25 cze 2005, 12:23

WZT napisał(a):Wczoraj ogladalem super film jakim jest SIN CITY- czytalem wczesniej komisk i ten film ma klimat tego komiksu super powiazania akcji i bohaterow(np. nieraz wszscy bohaterowie sa na tym samym ujeciu)super montaz(ja bym zato dal oskara a nawet 5 :P )...Jednym slowem film fajny co mi sie bradzo podabal....i ten czarny humor... :D :D

jeszcze raz sie przyczepie, jak dla mnie to ten film jest przeniesieniem komiksu na duzy ekran a nie filmem, nie wykorzystano mozliwosci jakie daje film, np. pokazanie emocji bohatera a nie oopowiadanie o nich
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez FiDo » sobota, 25 cze 2005, 15:03

kulA napisał(a):
WZT napisał(a):Wczoraj ogladalem super film jakim jest SIN CITY- czytalem wczesniej komisk i ten film ma klimat tego komiksu super powiazania akcji i bohaterow(np. nieraz wszscy bohaterowie sa na tym samym ujeciu)super montaz(ja bym zato dal oskara a nawet 5 :P )...Jednym slowem film fajny co mi sie bradzo podabal....i ten czarny humor... :D :D

jeszcze raz sie przyczepie, jak dla mnie to ten film jest przeniesieniem komiksu na duzy ekran a nie filmem, nie wykorzystano mozliwosci jakie daje film, np. pokazanie emocji bohatera a nie oopowiadanie o nich


w takim razie to jest jak nie film, wielkoformatowy komiks?:) strony musisz w nim przewracac?
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Baltazar Gąbka » sobota, 25 cze 2005, 15:09

Meet The Fockers :lol:

"Przefockerowalismy ich" :lol: Najlepszy tekst

Kto zagral wg mnie najlepsza role z tego towarzystwa? Dustin Hoffman czyli ojciec Gaylorda (Stiller) :lol: :lol: :lol: :brawo: :jupi:

Stiller jak zwykle gral gloopola, pojawil sie jego nieodlaczny kumpel Owen Wilson :twisted:

De Niro calkiem niezle choc nie pasowal troche do tego filmu no i Barba Streisand bardzo dobrze zagrala :spoko:

Polecam - mozna sie czasem posmiac
Baltazar Gąbka
 

Postprzez kulA » sobota, 25 cze 2005, 15:35

FiDo napisał(a):
kulA napisał(a):
WZT napisał(a):Wczoraj ogladalem super film jakim jest SIN CITY- czytalem wczesniej komisk i ten film ma klimat tego komiksu super powiazania akcji i bohaterow(np. nieraz wszscy bohaterowie sa na tym samym ujeciu)super montaz(ja bym zato dal oskara a nawet 5 :P )...Jednym slowem film fajny co mi sie bradzo podabal....i ten czarny humor... :D :D

jeszcze raz sie przyczepie, jak dla mnie to ten film jest przeniesieniem komiksu na duzy ekran a nie filmem, nie wykorzystano mozliwosci jakie daje film, np. pokazanie emocji bohatera a nie oopowiadanie o nich


w takim razie to jest jak nie film, wielkoformatowy komiks?:) strony musisz w nim przewracac?

albo sie nabijasz albo mnie nie zrozumiales :)
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez FiDo » sobota, 25 cze 2005, 15:38

kulA napisał(a):
FiDo napisał(a):
kulA napisał(a):
WZT napisał(a):Wczoraj ogladalem super film jakim jest SIN CITY- czytalem wczesniej komisk i ten film ma klimat tego komiksu super powiazania akcji i bohaterow(np. nieraz wszscy bohaterowie sa na tym samym ujeciu)super montaz(ja bym zato dal oskara a nawet 5 :P )...Jednym slowem film fajny co mi sie bradzo podabal....i ten czarny humor... :D :D

jeszcze raz sie przyczepie, jak dla mnie to ten film jest przeniesieniem komiksu na duzy ekran a nie filmem, nie wykorzystano mozliwosci jakie daje film, np. pokazanie emocji bohatera a nie oopowiadanie o nich


w takim razie to jest jak nie film, wielkoformatowy komiks?:) strony musisz w nim przewracac?

albo sie nabijasz albo mnie nie zrozumiales :)


nie boj, wiem o co Ci chodzi :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez James Francis Ryan » sobota, 25 cze 2005, 17:26

kulA napisał(a):
James Francis Ryan napisał(a):"Czarnoksiężnik z Oz " - bardzo fajny, biorąc pod uwagę rocznik filmu :spoko:

a co ma rocznik filmu do jego jakosci??



To ,że dziś są znacznie większe możliwości.
Avatar użytkownika
James Francis Ryan
Coś tam napisał
 
Posty: 66
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Kamino

Postprzez kulA » sobota, 25 cze 2005, 17:30

James Francis Ryan napisał(a):
kulA napisał(a):
James Francis Ryan napisał(a):"Czarnoksiężnik z Oz " - bardzo fajny, biorąc pod uwagę rocznik filmu :spoko:

a co ma rocznik filmu do jego jakosci??



To ,że dziś są znacznie większe możliwości.

ale ja sie przeciez nie pytam o mozliwosci techniczne tylko o jakosc filmu
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez James Francis Ryan » sobota, 25 cze 2005, 17:40

kulA napisał(a):
James Francis Ryan napisał(a):
kulA napisał(a):
James Francis Ryan napisał(a):"Czarnoksiężnik z Oz " - bardzo fajny, biorąc pod uwagę rocznik filmu :spoko:

a co ma rocznik filmu do jego jakosci??



To ,że dziś są znacznie większe możliwości.

ale ja sie przeciez nie pytam o mozliwosci techniczne tylko o jakosc filmu


A ja nie mówię o jakości :| Dobranoc Panie Kolego.
Avatar użytkownika
James Francis Ryan
Coś tam napisał
 
Posty: 66
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Kamino

Postprzez Ged » sobota, 25 cze 2005, 19:04

kulA powinien zmienic nicka na Rzep. Albo jakos tak... nie tlumacz sie, Matti =)
Ged
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości