Fajny film wczoraj widziałem/am

Tutaj piszemy o filmie w szerokim znaczeniu tego słowa. Czyli o każdej jego odmianie. Jeżeli chcesz się podzielić wrażeniami lub masz ochotę napisać recenzję zrób to w tym miejscu. Jeżeli zajmujesz się filmem amatorsko to jest to dział dla Ciebie.

Postprzez Olcia » środa, 15 cze 2005, 19:50

SIN CITY możliwe, że będzie u nas w kinach jakoś w lipcu... wcześniej nie ma szans... :|

/sorry za OT/
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez ZAINTERESOWANA » środa, 15 cze 2005, 20:54

yennefer napisał(a):
ZAINTERESOWANA napisał(a):Chyba mnie zachęciliście do jego obejrzenia... :D Jakoś nie mogłam się zebrać, choć mam go parę miesięcy :|

ZAINTERESOWANA, ja tez juz zostalam zachecona do obejrzenia tego filmu, wiec moze masz mozliwosc, zeby mi go pozyczyc, jak juz obejrzysz? ;) :P chyba ze do tej pory uda mi sie go samej zdobyc :lol: (przepraszam za OT)


Jasne :tak: , wysłałam Ci już wiadomość na PW :spoko: :lol:

[ Dodano: 2005-06-15, 21:55 ]
olkakg napisał(a):SIN CITY możliwe, że będzie u nas w kinach jakoś w lipcu... wcześniej nie ma szans... :|

Dzięki za info :)

[ Dodano: 2005-06-15, 21:56 ]
EmDeKa napisał(a):Mnie też się nie chciało.... ale w końcu zasiadłem :cool2:
Jeśli nie masz 100 minut jednorazowo - daj sobie spokój.
Nie sposób się oderwać. Nawet na siku :twisted:


Dzisiaj do niego siadam... 8)
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez j0shu4 » czwartek, 16 cze 2005, 05:52

Autostopem przez galaktyke - absolutnie genialny film
niech nie oglada ten kto nie czytal choc jednej ksiazki Douga Adamsa z tej serii
(polecam szczegolnie "Restauracja na krancu wszechswiata")
Mos Def chyba w zyciowej roli, pelno tu absurdu, Pythonowskiego humoru i obrazy biurokracji
Gorąco Polecam zwlaszcza ze teraz taki film to niezwykla rzadkosc, a na kolejna ekranizacje prozy Adamsa nie wiadomo ile przyjdzie nam znowu czekac:(
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olga » czwartek, 16 cze 2005, 13:21

olkakg napisał(a):Wredne dziewczyny - niby taka lekka komedia, a daje dużo do myślenia...


Obejrzałam sobie i stwierdzam, że jest ok. Bez rewelacji, ale zobaczyć warto. Niestety napisy dopasowały mi się tylko do 1 części i drugą musiałam oglądać w angielskiej wersji. Hmm ... nie powiem żebym tak wszystko idealnie zrozumiała :lol:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez ZAINTERESOWANA » czwartek, 16 cze 2005, 14:28

Obejrzałam właśnie "Wesele" i jedno mogę powiedzieć: MOC to za mało, to poprostu pełen CZAD i ODJAZD :!: :spoko: :spoko:
Gorąco polecam obejrzeć, bo takiego wesela nigdy nie przeżyjecie :!:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Mariol » czwartek, 16 cze 2005, 22:41

"Mauvais Esprit - Zły duch" naprawdę fajna francuska komedia...
Mi się bardzo podoba :P
Mariol
 

Postprzez Ged » piątek, 17 cze 2005, 07:21

j0shu4 napisał(a):Autostopem przez galaktyke - absolutnie genialny film
niech nie oglada ten kto nie czytal choc jednej ksiazki Douga Adamsa z tej serii
(polecam szczegolnie "Restauracja na krancu wszechswiata")
Mos Def chyba w zyciowej roli, pelno tu absurdu, Pythonowskiego humoru i obrazy biurokracji
Gorąco Polecam zwlaszcza ze teraz taki film to niezwykla rzadkosc, a na kolejna ekranizacje prozy Adamsa nie wiadomo ile przyjdzie nam znowu czekac:(


zacheciles mnie, wybralem sie wczoraj... seans nie odbyl sie- bylo tylko troje chetnych... kołobrzeg...
Ged
 

Postprzez FiDo » piątek, 17 cze 2005, 20:16

drugi raz Rekonstrukcja. swietny, symboliczny film. jeszcze go do konca nie rozgryzlem. polecam tym, ktorzy szukaja w filmie czegos wiecej niz tylko brawury i sposobu na nude.
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez kulA » sobota, 18 cze 2005, 10:09

bylem dzis w nocy na eNeMeFie "Noc z Tarantino", hitem mialo byc Sin City ale okazalo sie ze chyba byl najslabszym z prezentowanych filmow (pozostale to oba Kill Bille oraz Oldboy - zdecydowanie najlepsza pozycja tego maratonu, warto bylo wyczekac do konca), Sin City warto obejzec ale dla zdjec ktore sa wg mnie swietne, to polaczenie swiata realnego z komiksowym wyszlo bardzo dobrze, ale pozatym jest naprawde niewiele, caly film sie zastanawialem czy to jest zbior historii dziejacych sie w tym samym miejscu czy gdzies one sie polacza w jakas calosc
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez ZAINTERESOWANA » sobota, 18 cze 2005, 15:05

Za to ja ostatnio obejrzałam pierwszy sezon komediowego serialu "Seks w wielkim mieście". Muszę przyznać, że nie wierzyłam, że tak dobrze można się bawić przy "takich" kobiecych peryperiach... :lol: :lol: :lol:
Polecam wszystkim dla relaksu i miłego odprężenia, zwłaszcza tym, którzy mają zdołowany nastrój... :spoko: :mg:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez James Francis Ryan » sobota, 18 cze 2005, 20:01

black-_-heart napisał(a):Wczoraj po raz kolejny obejżałem Piękny Umysł, polewke miałem bo mi się kolega zs klasy przypomnial jak patrzylem ten jego debilizm ruchowy to normalnie jak dwie krople wody ; D


To ja chyba panie kolego wiem co Cię boli w tej sprawie :lol: :lol: :lol:


A wracając do tematu , to Mati ostatnio nadrobił zaległości i obejrzał se pare filmów :
"Zielona milę" na kompie oczywista ( jak ktos chce to dziś oglądać na TVN , to współczuję tych 20 reklam w trakcie 3 godzinnego filmu),"Podejrzany"- świetny film z Hackmanem ,Freemanem i Bellucci , "Bourne Supremacy" -ten film ,to mi się po prostu nie znudzi - mam jakiś sentyment do głównego bohatera i odtwórcy tej roli.No i jeszcze "Zabójcy " z Banderasem , Stallone i Julianne Moore - całkiem fajny ,choć oglądałem go juz kiedyś.Sylwek jeszcze wtedy nie był w odstawce ,a jesli chodzi o boskiego Antonio :wink: to on jest po prostu stworzony do takich ról.
Avatar użytkownika
James Francis Ryan
Coś tam napisał
 
Posty: 66
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Kamino

Postprzez kamila » sobota, 18 cze 2005, 23:56

yyy... proszę państwa jestem po filmie "Zielona Mila" i wiem jedno, idę się przejść z psem. Pod wrażeniem, zatkało mnie jak wtedy, gdy usłyszałam pierwszy raz -R.R ;)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kulA » niedziela, 19 cze 2005, 10:06

kamila napisał(a):yyy... proszę państwa jestem po filmie "Zielona Mila" i wiem jedno, idę się przejść z psem. Pod wrażeniem, zatkało mnie jak wtedy, gdy usłyszałam pierwszy raz -R.R ;)

a ja kurde zasnalem, no ale w momencie jak sie film zaczynal to bylem 33 godziny bez snu, i tak wytrzymalem do 23
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez anula » niedziela, 19 cze 2005, 10:07

James Francis Ryan napisał(a):
"Zielona milę" na kompie oczywista ( jak ktos chce to dziś oglądać na TVN , to współczuję tych 20 reklam w trakcie 3 godzinnego filmu)



no własnie te reklamy człowieka do grobu doprowadza. dlatego ja tez postanowiałm sobie obejrzec ten film na kompie i nie zwariowac.

a w tv obejrzałam głupi "straszny film 2" :) nedzniejszy niz 1, o ile wogole mozna mowic ze ten film jest "jakis".
Avatar użytkownika
anula
Ważniak
 
Posty: 260
Dołączył(a): niedziela, 16 sty 2005, 17:21
Lokalizacja: miejscowa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości