
ale często są u nas filmy z opóźnieniem, więc zawsze jest szansa... 
Baltazar Gąbka napisał(a):
ogladalem 3 razy - naprawde MOC
Jakoś nie mogłam się zebrać, choć mam go parę miesięcy 
ZAINTERESOWANA napisał(a):Chyba mnie zachęciliście do jego obejrzenia...Jakoś nie mogłam się zebrać, choć mam go parę miesięcy
chyba ze do tej pory uda mi sie go samej zdobyc
(przepraszam za OT)Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości