Fajny film wczoraj widziałem/am

Tutaj piszemy o filmie w szerokim znaczeniu tego słowa. Czyli o każdej jego odmianie. Jeżeli chcesz się podzielić wrażeniami lub masz ochotę napisać recenzję zrób to w tym miejscu. Jeżeli zajmujesz się filmem amatorsko to jest to dział dla Ciebie.

Postprzez Slayer » wtorek, 14 cze 2005, 09:16

ma ktos moze Sin City pozyczyc? :)
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez kawon » wtorek, 14 cze 2005, 16:07

<OT>


Ja chce Sin City!!!!!!!! grrrrrrrr



<koniec OT>
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez Olcia » wtorek, 14 cze 2005, 19:52

"Sin City" jak najbardziej trzeba obejrzeć!!
podpowiem, że Q. Tarantino pomagał w tym filmie :twisted:
a co do naszego kina.. hmm.. na nowy tydzień w repertuarze niestety nie widnieje ten film... :/ ale często są u nas filmy z opóźnieniem, więc zawsze jest szansa... :!:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez EmDeKa » wtorek, 14 cze 2005, 20:58

Oglądałem wczoraj "Wesele"

O jaaaaaaa...... moc.
EmDeKa
 

Postprzez Baltazar Gąbka » wtorek, 14 cze 2005, 21:19

EmDeKa napisał(a):Oglądałem wczoraj "Wesele"

O jaaaaaaa...... moc.


ogladalem 3 razy - naprawde MOC
Baltazar Gąbka
 

Postprzez ZAINTERESOWANA » wtorek, 14 cze 2005, 23:05

Baltazar Gąbka napisał(a):
EmDeKa napisał(a):Oglądałem wczoraj "Wesele"

O jaaaaaaa...... moc.


ogladalem 3 razy - naprawde MOC


Chyba mnie zachęciliście do jego obejrzenia... :D Jakoś nie mogłam się zebrać, choć mam go parę miesięcy :|
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez EmDeKa » wtorek, 14 cze 2005, 23:12

Mnie też się nie chciało.... ale w końcu zasiadłem :cool2:
Jeśli nie masz 100 minut jednorazowo - daj sobie spokój.
Nie sposób się oderwać. Nawet na siku :twisted:
EmDeKa
 

Postprzez SAVARY » wtorek, 14 cze 2005, 23:19

ja jeszcze nie ale może niedługo :wink: :) :) :)
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez yennefer » środa, 15 cze 2005, 00:06

ZAINTERESOWANA napisał(a):Chyba mnie zachęciliście do jego obejrzenia... :D Jakoś nie mogłam się zebrać, choć mam go parę miesięcy :|

ZAINTERESOWANA, ja tez juz zostalam zachecona do obejrzenia tego filmu, wiec moze masz mozliwosc, zeby mi go pozyczyc, jak juz obejrzysz? ;) :P chyba ze do tej pory uda mi sie go samej zdobyc :lol: (przepraszam za OT)
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Mariol » środa, 15 cze 2005, 16:00

Ostatnio się przemogłam i obejrzałam "Cube Zero"... - ujdzie w tłoku...
Troszkę przysypiałam z początku.. :)
Mariol
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości